The Streets prezentują kolejny singiel z nadchodzącego albumu – “I Wish You Loved You As Much As You Love Him”


21 czerwca 2020

Obserwuj nas na instagramie:

The Streets nie pozwalają swoim fanom nudzić się w oczekiwaniu na nowy album. Posłuchajcie najnowszego singla – I Wish You Loved You As Much As You Love Him.

Wielki powrót The Streets

The Streets to tegoroczny wielki powrót na światowej scenie hip-hopowej. Choć przyglądając się temu, co zwiastują dotychczasowe single zapowiadające nowe wydawnictwo grupy, jej lider Mike Skinner może zaskoczyć nie tylko środowisko rapowe.

Po dziewięciu latach od ostatniego albumu The StreetsComputers and Blues, nadchodzi nowe, szóste wydawnictwo Mike’a Skinnera i jego spółki, zatytułowane None of Us Are Getting Out of This Life Alive.

The Streets

The Streets – nowy album None of Us Are Getting Out of This Life Alive nadchodzi!

Lider brytyjskiego projektu zapowiada ten krążek jako mixtape, na którym pojawi się wielu znamienitych gości z różnych gatunkowo zakątków świata muzyki. W klipie do pierwszego singla – Call My Phone Thinking I’m Doing Nothing Better, zwiastującego swój nadchodzący album, Skinner zdradził, że na featach możemy spodziewać się takich gości, jak Ms Banks, Idles, Jesse James Solomon, Eliza, Dabz On The Map, Chris Lorenzo, Kasien, Oscar #Wordlpeace, Hak Baker, Rob Harvey oraz Jimothy Lacoste.

W maju, w serwisach streamingowych pojawił się również kawałek Where The F*&K Did April Go, będący odpowiedzią Skinnera na otaczającą nas rzeczywistość i obecny, dziwny czas, z którym nikt do końca nie wie jak sobie radzić. Utwór ten nie znalazł się jednak na trackliście albumu None of Us Are Getting Out of This Life Alive.

The Streets – Where The F*&K Did April Go

Sprawdźcie nowy singiel The Streets – I Wish You Loved You As Much As You Love Him

Z kolei numer I Wish You Loved You As Much As You Love Him już z pewnością znajdzie się na nadchodzącym albumie The Streets. Tym razem Mike Skinner zaprosił do współpracy soulową wokalistkę Greentea Peng oraz wokalistę Donae’o. Posłuchajcie tego świeżego singla zwiastującego nowe wydawnictwo Brytyjczyków, do którego teledysk stworzył sam Skinner!

The Streets – None of Us Are Getting Out of This Life Alive, premiera albumu, preorder

Nowy album The Streets – None of Us Are Getting Out of This Life Alive ukaże się już 10 lipca 2020 roku. Możecie go przedpremierowo zamówić na stronie www.shop.thestreetsmusic.co.uk. Nie przegapcie!

The Streets nie pozwalają swoim fanom nudzić się w oczekiwaniu na nowy album. Posłuchajcie najnowszego singla – I Wish You Loved You As Much As You Love Him. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →