Tauron Nowa Muzyka Festiwal 2019 – zobacz zdjęcia!


28 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć z Tauron Nowa Muzyka Festiwal 2019. Wróćmy jeszcze raz do pięknych chwil spędzonych w Katowicach. Mamy też dla Was małe podsumowanie tego, co działo się podczas festiwalu!

Do Katowic wybraliśmy się w sporym gronie znajomych, wszystko po to, by doświadczyć, czym jest Tauron Nowa Muzyka Festiwal oraz oczywiście, by posłuchać naszych ulubionych artystów. Szerokie spektrum gatunków, które wybrzmiały na koncertach, spajało jedno – jakość materiału, który znaliśmy przed występami na żywo.

Wzorem lat ubiegłych, w line-upie tegorocznej edycji nie znalazł się nikt, kogo ogłoszenie wywołałoby jakikolwiek zawód. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania decydując się zarówno na duże nazwy, jak i te wschodzące. Łącznikiem był dorobek, bo niemal wszyscy wykonawcy, którzy przybyli do Katowic, mogli pochwalić się doskonale ocenianymi płytami, EPkami czy singlami. Jak było z samymi występami?

Przeczytaj całą relację: Trzy na trzy – podsumowujemy festiwal Tauron Nowa Muzyka

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy też naszą fotorelację z Tauron Nowa Muzyka Festiwal 2019. Fotografie wykonała Zosia Paśnik.

Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć z Tauron Nowa Muzyka Festiwal 2019. Wróćmy jeszcze raz do pięknych chwil spędzonych w Katowicach. Mamy też dla Was małe podsumowanie tego, co działo się podczas festiwalu! Do Katowic wybraliśmy się w sporym gronie znajomych, wszystko po to, by doświadczyć, czym jest Tauron Nowa Muzyka Festiwal oraz oczywiście, by […]


ZOBACZ: Tauron Nowa Muzyka Festival 2019 – fotorelacja

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →