Open’er Festival dorzuca kolejne nazwy do przyszłorocznego line-upu


04 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Open’er Festival aktualizuje swój przyszłoroczny line-up o kolejnych artystów. Sprawdźcie, kto jeszcze wystąpi w 2021 roku na lotnisku Kosakowo w Gdyni!

Kolejne ogłoszenia od Open’er Festival. Sprawdź, kto jeszcze zagra!

Choć Open’er Festival lubi przetrzymywać nas w niepewności i przeciągać swoje ogłoszenia, w tym roku fani imprezy nie mają na co narzekać. Nazwiska sypią się jedno po drugim!

Oczywiście jest to spowodowane faktem, że tegoroczna edycja festiwalu została odwołana, a ogłoszony dotychczas line-up jest przez organizatorów stopniowo przenoszony na przyszły rok. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby ucieszyć się jeszcze raz z powrotu naszych idolów na koncertową mapę Polski!

Open'er Festival najlepszym dużym festiwalem w Europie

Anderson .Paak, RÜFÜS DU SOL oraz Schafter na Open’er Festival 2021

Dziś, agencja Alter Art, odpowiadająca za organizację największego w Polsce festiwalu muzycznego, uraczyła nas trzema nowymi potwierdzeniami. Wśród nich znaleźli się Anderson .Paak & The Free Nationals oraz RÜFÜS DU SOL. Obie formacje zagrają w Gdyni 30 czerwca 2021 roku, a ci drudzy pojawią się w Polsce po raz pierwszy!

Opener Festival 2021
Opener Festival 2021

Dodatkowo, do line-upu Open’er Festival 2021 dołącza polski artysta – schafter. Młody reprezentant polskiej sceny hip-hopowej stanie w szeregach z takimi gwiazdami jak Thom Yorke, The Chemical Brothers, Twenty One Pilots, ASAP Rocky, Michael Kiwanuka, czy Martin Garrix i zaprezentuje się w dniach 30 czerwca – 3 lipca w Gdyni. Nie może zabraknąć tam również Was!

Opener Festival 2021

Open’er Festival aktualizuje swój przyszłoroczny line-up o kolejnych artystów. Sprawdźcie, kto jeszcze wystąpi w 2021 roku na lotnisku Kosakowo w Gdyni! Kolejne ogłoszenia od Open’er Festival. Sprawdź, kto jeszcze zagra! Choć Open’er Festival lubi przetrzymywać nas w niepewności i przeciągać swoje ogłoszenia, w tym roku fani imprezy nie mają na co narzekać. Nazwiska sypią się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.