Open’er Festival aktualizuje przyszłoroczny line-up festiwalu

Podziel się newsem:

Open’er Festival potwierdza kolejnych artystów, którzy zagrają w Gdyni w 2021 roku. Sprawdźcie, kogo będziecie mieli okazję zobaczyć!

Open’er Festival: Take Me There – w tym roku widzimy się jedynie online

Tydzień z Open’erem trwa w najlepsze! Choć pełen jest on nostalgii, wspomnień z poprzednich edycji oraz tęsknoty za festiwalowym szaleństwem w Gdyni, organizatorzy dbają, aby fani imprezy się nie nudzili i mimo wszystko mogli poczuć się jak na festiwalu.

Trwa właśnie akcja Take Me There, czyli festiwal online. W ramach wspomnień z poprzednich lat, na stronie www.opener.pl transmitowane są koncerty największych gwiazd z minionych edycji festiwalu. Sprawdźcie co jeszcze czeka Was w najbliższych dniach.

Open'er Festival: Take Me There

Tydzień ogłoszeń Open’er Festival 2021

To jednak nie koniec niespodzianek od organizatorów największego festiwalu muzycznego w Polsce w tym tygodniu. Open’er Festival regularnie potwierdza kolejnych artystów, którzy zagrają na lotnisku w Kosakowie w 2021 roku. W ostatnich dniach do tego składu dołączyły kolejne nazwy.

Yungblud na Open’er Festival 2021

Pierwsza z nich to Yungblud – przedstawiciel młodego pokolenia światowej sceny muzycznej, finalista BBC Sound Of 2020 i koncertowa petarda, której nie możecie przegapić!

Yungblud na Open'er 2021

ASAP Rocky na Open’er Festival 2021

Do trzech razy sztuka! Organizatorzy Open’er Festival nie poddają się i po ostatnich nieudanych próbach ściągnięcia do Polski amerykańskiego rapera zapraszają go ponownie w roli co-headlinera.

ASAP Rocky na Open'er Festival 2021

Martin Garrix na Open’er Festival 2021

Marin Garrix powraca do Polski. Szykuje się zatem prawdziwa, ogromna impreza pod Orange Main Stage w rytmie najlepszych, elektronicznych przebojów!

Martin Garrix na Open'er Festival 2021

Michael Kiwanuka na Open’er Festival 2021

Na koniec coś dla fanów bardziej subtelnych brzmień – do składu Open’er Festival 2021 dołącza również Michael Kiwanuka. To gwarancja pięknego koncertu, pełnego prawdziwych, muzycznych emocji.

Open’er Festival potwierdza kolejnych artystów, którzy zagrają w Gdyni w 2021 roku. Sprawdźcie, kogo będziecie mieli okazję zobaczyć! Open’er Festival: Take Me There – w tym roku widzimy się jedynie online Tydzień z Open’erem trwa w najlepsze! Choć pełen jest on nostalgii, wspomnień z poprzednich edycji oraz tęsknoty za festiwalowym szaleństwem w Gdyni, organizatorzy dbają, […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →