I to jest wiadomość! Kendrick Lamar headlinerem Open’era 2021


16 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

To już oficjalne, Kendrick Lamar jednym z headlinerów przyszłorocznej edycji Open’era. Miejmy nadzieję, że K. Dot pojawi się w Gdyni z nowym materiałem.

We gonna be alright! 

Przełożona na przyszły rok edycja Open’era zapowiada się naprawdę obiecująco. Do ogłoszonych już A$AP’a Rocky’ego, czy chociażby Andersona .Paaka dołącza niekwestionowana ikona współczesnego hip-hopu, jak i głos obecnego pokolenia. Kendrick Lamar, bo o nim mowa, wystąpi w Gdyni już 30 czerwca!

Kendrick Lamar Open'er Festival 2021

Mamy także nadzieję, że na Open’erze Kendrick pojawi się z najnowszym materiałem, na który fani K. Dota czekają od prawie 3 lat, kiedy to swoją premierę miał DAMN, za który raper otrzymał między innymi prestiżową nagrodę Pulitzera.

Kendrick Lamar – HUMBLE

Jeżeli chodzi o nowy album członka TDE, to wciąż wielka niewiadoma, bowiem co rusz otrzymujemy sprzeczne informacje co do jego premiery. Jednak coś ewidentnie jest na rzeczy, ponieważ jakiś czas temu, Kendrick został przyłapany przez kilku fanów na kręceniu klipu w Los Angeles. Z tej okazji postanowiliśmy stworzyć listę 5 najlepszych klipów K. Dota, którą możecie sprawdzić tutaj.

Open’er Festival 2021 – kogo jeszcze zobaczymy?

Przyszłoroczna edycja Open’era rozpocznie się już 30 czerwca i potrwa do 3 lipca. Oprócz Kendricka i wyżej wymienionych A$AP’a Rocky’ego, oraz Andersona .Paaka, w Gdyni swoje koncerty zagrają między innymi: Twenty One Pilots, The Chemical Brothers, FKA TwigsMartin Garrix, Yungblud, Playboi Carti, Michael Kiwanuka, Seasick Steve. Na ten moment jedynym polskim reprezentantem jest Schafter.

Open’er 2021 – co zrobić z biletem?

Jeżeli kupiliście bilet na tegoroczną, przełożoną edycję Open’era, to mamy dla Was świetną wiadomość. Albowiem organizatorzy zapewniają, że zakupione do tej pory wejściówki zachowują ważność na przyszłoroczną odsłonę festiwalu.

To już oficjalne, Kendrick Lamar jednym z headlinerów przyszłorocznej edycji Open’era. Miejmy nadzieję, że K. Dot pojawi się w Gdyni z nowym materiałem. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? We gonna be alright!  Przełożona na przyszły rok […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →