Sprawdzamy jak wygląda „GHETTO LIFE” według Kabe i Kizo!


05 listopada 2020

Podziel się newsem:

Kabe i Kizo po raz kolejny łączą siły. „GHETTO LIFE” to kolejny singiel z nadchodzącego albumu zawodnika QueQuality zatytułowanego „MOWGLI”.

Wytwórnia hitów?

GHETTO LIFE to kolejna kolaboracja na linii KabeKizo. Niedawno, duetu mogliśmy posłuchać na ostatnim albumie KizoPosejdon, w utworze Futro, czy chociażby w numerze Wszystko Si, grupy Heavyweight, w której skład wchodzi Kizownik. Jednak największym hitem obydwu raperów są zdecydowanie Skiety&Klapki, pochodzące z debiutanckiego krążka zawodnika QueQuality.

Kabe feat. Kizo – Skiety&Klapki

Natomiast, jeżeli chodzi GHETTO LIFE, mamy tu do czynienia z kolejną opowieścią o życiu, procederach i ekscesach, jakie mają miejsca w wielkomiejskich blokowiskach.

Kawałek został nagrany na bicie Opiata, który w pewnym sensie łączy ze sobą afro trap i reggaeton. Jednakże oba te gatunki zostały odpowiednio zmiksowane, aby oddać w jak najlepszy sposób osiedlowy sznyt i pazur.

Kabe feat. Kizo – GHETTO LIFE

Niestety, jeżeli chodzi o mnie, to numer nie siada tak jakbym tego chciał. Zdecydowanie lepiej podchodziły mi jego poprzednie numery, czy chociażby ostatni singiel Nad Ranem, dzięki któremu mogliśmy zobaczyć Kabe w nieco innej, spokojniejszej odsłonie.

Kabe – Nad Ranem

Natomiast, co do samego albumu MOWGLI, krążek będzie miał swoją premierę już 20 listopada. W jego skład ma wejść aż 14 nowych, bezkompromisowych utworów. Krążek możecie zamawiać ze strony labelu QueQuality.

kabe

Czy MOWGLI będzie lepszym wydawnictwem od Albinosa? Ciężko powiedzieć, ponieważ krążki na pewno będą się od siebie diametralnie różnić. Ponadto, swoim drugim wydawnictwem, były zawodnik Stopro, będzie chciał pokazać że nie jest kolejnym raperem nawijającym o bieganiu z tematem, chociażby poprzez takie utwory, jak wymienione wyżej Nad Ranem.

Kabe i Kizo po raz kolejny łączą siły. „GHETTO LIFE” to kolejny singiel z nadchodzącego albumu zawodnika QueQuality zatytułowanego „MOWGLI”. Wytwórnia hitów? GHETTO LIFE to kolejna kolaboracja na linii Kabe – Kizo. Niedawno, duetu mogliśmy posłuchać na ostatnim albumie Kizo – Posejdon, w utworze Futro, czy chociażby w numerze Wszystko Si, grupy Heavyweight, w której […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kabe | Wrocław, Gdańsk

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →