Floral Bugs wspomina aftery ze Słoniem i Dope D.O.D. w nowym odcinku Tourbusa


26 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Przed kilkoma dniami Popkiller zaprezentował kolejny odcinek swojego koncertowego cyklu. Tym razem na krótką pogawędkę o najlepszych występach do Tourbusa wpadł Floral Bugs.

Floral Bugs na scenę z impetem wbił się w 2019 roku, wydając solowy album Brzydka Sztuka. Dzięki temu młody raper miał okazję zagrać już całkiem sporą liczbą koncertów. Najlepiej natomiast, tegoroczny Młody Wilk Popkillera wspomina ten w Katowicach, na którym towarzyszył mu Opał, podczas zeszłorocznej trasy FG X VOODOO TOUR.

To był nasz pierwszy sold out solowo. Do dzisiaj pamiętam tamten stage diving z Opałem we dwójkę. Ludzie na scenie, flagi, leją się szampany… No człowieku kosmos… Mega, mega dobrze to wspominam

– Floral Bugs o swoim najlepszym koncercie.

Równie dobrze wspomina on trasę koncertową, w której brał udział wraz ze Słoniem i Dope D.O.D. Raper miał wówczas okazję supportować holenderski zespół, który w Polsce promował płytę nagraną wraz założycielem Brian Dead Familii. Oprócz samych występów, artysta dobrze zapamiętał także hotelowe aftery z doświadczonymi kolegami po fachu.

Floral Bugs Tourbus Popkiller

(…) pamiętam ja przyszedłem kiedyś do Jay’a (Reapera) po koncercie. Siedział z Chu i powiedział 'Sit down young man. I’m gonna teach you a few thing about hiphop'. I chyba przed dwie godziny rozmawialiśmy o hiphopie. I to była jedna z takim filmowych scen, gdzie po prostu pozyskuje wiedzę od naprawdę kogoś kto siedzi w tym po same kule. Niesamowite przeżycie

– Floral Bugs o koncertowaniu ze Słoniem i Dope D.O.D.

Floral Bugs w nowym odcinku serii Tourbus

Co obecnie słychać u Bugsa?

Artysta tym roku znalazł się w gronie Młodych Wilków, których portal Popkiller wystawił na front już po raz ósmy. Prezentacja sylwetki rapera dokonana z tej okazji na naszych łamach znajduje się w tym miejscu. Przed kilkoma dniami natomiast w sieci pojawił się jego singiel Sam, który nagrał właśnie w ramach tej akcji.

Floral Bugs – Sam

Z kolei 4 czerwca ukaże się trzeci solowy album młodego rapera. Po wydawnictwach Brzydka Sztuka oraz Nowa Sztuka, tym razem zaprezentowana zostanie Moja Sztuka. Materiał przedstawiony jako najdojrzalszy spośród tych, które Floral Bugs do tej pory nagrał. Podobnie jednak, jak w przypadku poprzedniej płyty, za produkcję tej nowej, również odpowiada 4MONEY. Najnowszym singlem zwiastującym album Moja Sztuka jest Handpoke, który artysta wypuścił przed tygodniem.

Floral Bugs – Handpoke

Sopot Hip-Hop Festival – 18 lipca 2021 – bilety

Sopot Hip-Hop Festival, na którym wystąpi również bohater dzisiejszego tekstuodbędzie się 18 lipca w Operze Leśnej w Sopocie. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl


Wszystkie odcinki Tourbus zobaczysz w aplikacji Tango

Tourbus powstał dzięki współpracy Popkillera Tango App. Zatem, jeżeli chcecie być na bieżąco z całym cyklem, to odsyłamy Was właśnie do aplikacji Tango.

Tango Rytmy

W czerwcu natomiast tegoroczny Młody Wilk Popkillera wyda nowy solowy album, wydawnictwo zatytułowane „Moja Sztuka”.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Sopot Hip-Hop Festival | 18 lipca, Opera Leśna, Sopot

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.