fot. materiały prasowe

Floral Bugs wraca na scenę i jest naprawdę „Zły”


23 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po kilku miesiącach ciszy Floral Bugs prezentuje nowości. Tym razem były zawodnik Brain Dead Familii postawił na solową działalność.

Założyciel Floral Gangu szykuje solowe nowości

Wczoraj w sieci zadebiutował najnowszy utwór Floral Bugsa zatytułowany Zły. Singiel powstał na bicie Kudla, a mix i mastering wykonał Rob Scire. Piosence towarzyszy klip, który wykonali Vooyas i Filip Soprano.

Zobacz: Maj to nie czas na awantury. H4J4, czyli Opał i Floral Bugs, zmieniają plany wydawnicze

Zły to również pierwszy utwór Bugsa od czasu wydania albumu z Opałem w czerwcu tego roku. Singiel nie ukazał się jednak ani nakładem QueQuality, ani Brain Dead Familii, za to ze Spotify można wyczytać, że raper zdecydował się kontynuować niezależną drogę wydawniczą.

Artysta wraca do swoich horrorcore’owych korzeni w najlepszym stylu. Charakterystyczna nawijka, mroczny klip i nowe dziary – ten zestaw powinien zadowolić każdego wiernego słuchacza rapera. (…) Jego ostatnie wydawnictwo z Opałem ukazało jego nowy wizerunek artystyczny, który kontynuowany będzie wraz z nadchodzącymi nowościami

– czytamy w notatce prasowej.

Floral Bugs – Zły

Chociaż wiadomo już, że nadchodzą nowości, na razie nie podano więcej informacji. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest wydanie płyty przez rapera w pierwszym kwartale 2023. Obecnie dyskografię Floral Bugsa zamyka H4J4 wydana z Opałem. Ostatni solowy (rapowo) projekt, ukazał się w czerwcu 2021 roku. Moja Sztuka powstała w duecie z 4Money, który wyprodukował wszystkie bity. Na godzinnym wydawnictwie znalazło się szesnaście piosenek, a obok gospodarza wystąpili m.in. Donguralesko, Smolasty, Kizo, Tymek i Piotr Cartman. Album promowały takie single jak Tailwind, Handpoke i Blask. Wymienione teledyski zebrały blisko dwa miliony odsłon.

Floral Bugs x 4Money – Moja Sztuka – odsłuch albumu

Po kilku miesiącach ciszy Floral Bugs prezentuje nowości. Tym razem były zawodnik Brain Dead Familii postawił na solową działalność. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Założyciel Floral […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →