Tourbus powered by Tango. VNM opowiada o najbardziej szalonej koncertowej historii


14 stycznia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

W najnowszym odcinku Tourbus nakręcanego przez Tango App, VNM wspomina najbardziej szaloną historię, która przydarzyła mu się podczas trasy koncertowej. Sprawdźcie, o co chodziło.

Czym jest Tourbus?

Tourbus, to seria dzięki której poznacie najlepsze, czasami zaskakujące historie i anegdoty związane z hip-hopową, koncertową rzeczywistością. Popularny cykl Popkillera powraca po prawie dwuletniej przerwie. Tym razem zasilany jest przez przez aplikację Tango, w której znajdziecie najlepsze wydarzenia w Waszym mieście.

W ramach drugiej serii Tourbus, swoimi koncertowymi wspomnieniami podzielili się już LiroyMr. Polska oraz Rahim. Natomiast, ostatnim gościem w Tourbusie był Peja, który wspominał swój najlepszy i najgorszy koncert.

Tourbus – Peja wspomina najlepszy i najgorszy koncert

Tourbus – VNM: Kuba Knap wbił na scenę, a ochrona zwinęła go do podłogi!

vnm tourbus

W najnowszym odcinku Tourbusa pojawił się VNM, który opowiedział najbardziej szaloną historię – oczywiście taką, o której można powiedzieć na wizji. Natomiast ta, którą wspomina V, miała miejsce podczas koncertu w ramach Tour of The Year, podczas której występowali także W.E.N.A., Kuban, Kuba Knap i Quebonafide. Sprawdźcie co tam się stało.


Jeżeli chodzi o VNM’a, to jutro swoją premierę ma najnowszy album szefa DeNekstBestEXIT2020. Na albumie pojawiły się między innymi takie osoby jak Bonson,  PawbeatsK-Leah, oraz GrubSon. Natomiast, za warstwę muzyczną odpowiedzialni byli MagieraSkrywaGibbs, czy SoDrumatic.

Wydawnictwo początkowo miało wyjść pod koniec 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, premiera została przesunięta na 15 stycznia. Krążek możecie zamówić pod tym linkiem. Oprócz standardowego wydania albumu, dostępna jest jeszcze wersja deluxe, w której znajdziecie koszulkę i czapkę zimową sygnowaną logo projektu.


Wszystkie odcinki Tourbus zobaczysz w aplikacji Tango

Tourbus powstał dzięki współpracy Popkillera Tango App. Zatem, jeżeli chcecie być na bieżąco z całym cyklem, to odsyłamy Was właśnie do aplikacji Tango.

tango widzimy się na mieście

W najnowszym odcinku Tourbus nakręcanego przez Tango App, VNM wspomina najbardziej szaloną historię, która przydarzyła mu się podczas trasy koncertowej. Sprawdźcie, o co chodziło. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →