Grubson i jego nowy album „AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE” – słodko-gorzka refleksja nad światem


01 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Grubson prezentuje swój nowy album AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE. Posłuchajcie, co muzyk ma do zaoferowania na swojej nowej fonograficznej odsłonie.

Reklama

Album AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE Grubsona już dostępny

AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE to siódmy album Grubsona, a tym samym zupełnie nowa odsłona muzyka, który choć znany ze swojego charakterystycznego, funkowego zacięcia, pozytywnego vibe’u i sprawnej żonglerki wersami, tym razem daje swoim słuchaczom 200% tego, co słyszeliśmy dotychczas.

Grubson AKUATYCZNIE(NIE)ZUPEŁNIE
Grubson – AKUSTYCZNIE(NIE)ZUPEŁNIE, okładka albumu

AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE – interaktywna zabawka dla słuchacza

Zabawa słowem to kluczowe określenie krążka AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE. Grubson raz po raz, zwrotka po zwrotce, płata figle psychice słuchacza, zwodząc go i działając pobudzająco na jego wyobraźnie. AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE jest jak interaktywna zabawka dla nieco większych dzieci, która wprowadza nas w świat dorosłych, często bolesny i okrutny.

Grubson – nieugięty optymista

Jednak przy całym tym społecznym zaangażowaniu, najnowszy album Grubsona to tak naprawdę słodko-gorzka mieszanka refleksji i pełnych nadziei wizji na przyszłość. Oczywiście można przechodzić rewolucje brzmieniowe, ale nie uwierzyłabym, że to Tomasz Iwanca, gdyby zostawił nas tak po prostu z tą pesymistyczną wersją świata.

Tak więc poza uszczypliwymi komentarzami i przytykami dotyczącymi obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, podziałów społecznych, nienawiści i beznadziejnej polityki, dostajemy na deser ponad godzinę tanecznego klimatu w towarzystwie wyjątkowych artystów, których Grubson ugościł na AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE.

Muzyczna śmietanka gości na AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE

Mamy tu Mroza, Jareckiego, Marikę, Igora Herbuta i Paprodziada. Co ciekawe każdy z nich otrzymał na AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE swoją własną przestrzeń, dodając tym samym do „grubsonowego” klimatu utworów, które współtworzą, pierwiastka własnej, artystycznej wrażliwości. Dzięki temu każdy z tych duetów ma w sobie coś naprawdę wyjątkowego, będącego efektem mieszanki wspólnych energii artystów.

Grubson UMYSŁ

Niezupełnie akustyczne brzmienie Grubsona

A muzycznie? Jeśli chodzi o brzmienie, tytuł tego krążka idealne oddaje to, co na nim słyszymy. Jest akustycznie, często gitarowo, ale nie do końca, bowiem w opozycji do tych delikatnych dźwięków stoją intensywne, elektroniczne bity, które nie pozwalają pozostawić stóp w bezruchu.

Grubson – AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE, posłuchaj albumu

Świeże wydawnictwo Grubsona to album przewrotny i przepełniony muzycznymi niespodziankami. Artysta kontynuuje na nim swoją tradycję bezbłędnego łączenia gatunków muzycznych i eksperymentowania ze środkami wyrazu, przy tym stanowczo zabiera głos w sprawach istotnych, z którymi aktualnie się borykamy. AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE to płyta idealna na dzisiejsze czasy. Sprawdźcie!

Grubson prezentuje swój nowy album AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE. Posłuchajcie, co muzyk ma do zaoferowania na swojej nowej fonograficznej odsłonie. Album AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE Grubsona już dostępny AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE to siódmy album Grubsona, a tym samym zupełnie nowa odsłona muzyka, który choć znany ze swojego charakterystycznego, funkowego zacięcia, pozytywnego vibe’u i sprawnej żonglerki wersami, tym razem daje swoim słuchaczom 200% tego, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.