materiały prasowe

Grubson i DJ BRK „TAŃCZĄCY na GROBACH” wznawiają sprzedaż winylową klasycznego albumu


21 lipca 2022

Podziel się newsem:

Grubson prezentuje nowy singiel nagrany z DJ-em BRK z okazji dziesiątej rocznicy wydania Grubego Brzucha. Sprawdź szczegóły.

Gratka dla fanów Grubego Brzucha

Grubson i DJ BRK przygotowali specjalne niespodzianki dla fanów swojej starszej twórczości z okazji 10. rocznicy wydania Grubego Brzucha. Do sprzedaży trafiły specjalne winylowe wydania dwóch albumów duetu – O.R.S. i właśnie Grubego Brzucha. Jak możemy przeczytać o obu wydwnictwach:

Prezentujemy dwupłytowe, jubileuszowe wydawnictwo powstałe na 10. rocznicę przyjścia na świat „Grubego brzucha” GrubSona i BRK. Limitowany winyl zawiera bonusowy remiks Systemu

Nie zdążyłeś z zakupem O.R.S.-u na winylu? Masz szansę zaopatrzyć się w tego klasyka w wyjątkowej wersji. Tym razem do zgarnięcia jest rozszerzona edycja w formie dwupłytowego wydania w oryginalnym kolorze

– opis płyt na stronie preorderu.

Nakład winyli jest ściśle limitowany. Możecie je zakupić pod tym adresem.

Grubson/DJ BRK – TAŃCZĄCY na GROBACH

Powrót legendarnego duetu

Oprócz winylowych wydań dwóch klasycznych płyt Grubson i DJ BRK mają dla fanów jeszcze jedną niespodziankę. Na serwisy streamingowe trafił wspólny numer TAŃCZĄCY na GROBACH, utrzymany w dobrze znanej starszym słuchaczom stylistyce. I nawet jeśli jest to raczej luźny singiel, a nie zapowiedź wspólnego albumu, to z pewnością miło ponownie usłyszeć ten duet. Warto przypomnieć, że ostatni album Grubsona, Akustycz(nie)Zupełnie, został nagrany wspólnie z gitarzystą i kompozytorem Jakubem Mitorajem i utrzymany w elektroniczno-akustycznej stylistyce, co potwierdza tylko skłonności rapera do eksperymentowania ze stylistykami i gatunkami muzycznymi. DJ BRK z kolei rozpoczął serię współprac z wokalistami i wokalistkami, m.in. Robertem Cichym, Sarą, Vito Bambino czy Igo. Nie jest jeszcze pewne, czy single zwiastują jego płytę producencką.

Grubson prezentuje nowy singiel nagrany z DJ-em BRK z okazji dziesiątej rocznicy wydania Grubego Brzucha. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Gratka dla fanów Grubego Brzucha Grubson i DJ BRK przygotowali […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →