GrubSon z rekordem na YouTube

Obserwuj nas na instagramie:

Klip GrubSona przekroczył liczbę 100 milionów wyświetleń na YouTube. To dotychczas najlepszy wynik hip-hopowego teledysku w Polsce.

Mowa tu o utworze Na Szczycie. Klip do niego ukazał się na kanale wytwórni MaxFloRec w 2009 roku. Teledysk przekroczył właśnie magiczną liczbę 100 milionów wyświetleń, co do tej pory nie udało się żadnemu polskiemu raperowi.

O sukcesie na Facebooku napisała wytwórnia MaxFloRec:

Mamy to! 1. hip-hopowy klip z wynikiem 100 mln. Brawo GrubSon! Wielkie 5 dla wszystkich, którzy dołożyli tu swą cegiełkę

GrubSon – Na Szczycie z rekordem wyświetleń na YouTube

Piosenka Na Szczycie pochodzi z wydanego w 2009 roku, drugiego albumu GrubSonaO.R.S. Jest to utwór, który powstał w wyniku osobistego dramatu artysty i jest hołdem dla wszystkich zmarłych – tych znajomych, jak i zupełnie obcych.

Utwór mówi o życiu i śmierci, o bólu i nadziei, o tęsknocie i miłości. To wszystko dotyka nas bezpośrednio, więc utożsamiamy się z tym. Napisałem ten utwór po osobistej tragedii. Myślę, że to, co trafiło do ludzi to szczerość. To właśnie pozwala mi wierzyć, że muzykę trzeba przeżyć. Że nie można jej do końca wykalkulować. Popularne numery, które trafiają do mas, to nie tylko zaprojektowane hity z fabryki.

GrubSon jako pierwszy raper przekroczył barierę 100 milionów, ale możliwe, że niebawem dołączą do niego kolejni. Najbliżej tej liczby jest KaeN z utworem Zbyt Wiele, który ma już ponad 91 milionów odsłon.

Kolejni w kolejce to: K21 Moment (81 mln), Tymek Język Ciała (73 mln) oraz Taconafide Tamagotchi (71 mln).

Klip GrubSona przekroczył liczbę 100 milionów wyświetleń na YouTube. To dotychczas najlepszy wynik hip-hopowego teledysku w Polsce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Mowa tu o utworze Na Szczycie. Klip […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →