GrubSon i Jarecki w nowym klipie wyglądają jak prawdziwi gangsta!

Ania Hofman
28 października 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Przy nagrywaniu klipu chłopaki mieli niezły ubaw!

Do sieci trafił właśnie nowy klip GrubSona promujący jego najnowszą płytę – Gatunek L. Teledysk do kawałka Kiedy nadejdą utrzymany jest w gangsterskim klimacie – oczywiście z przymróżeniem oka. Jak przyznaje sam GrubSon – na planie zdjęciowym cała ekipa doskonale się bawiła!

Uwielbiam ten klip. Podczas zdjęć bawiliśmy się świetnie i uchwyciliśmy poczucie humoru nas wszystkich. Zaczynając od Jareckiego, poprzez BRK, a na mnie kończąc. Mamy nadzieję, że zarówno utwór, który jest kawałkiem zdecydowanie koncertowym, jak również sam klip… który jest zwariowany… ale również bardzo precyzyjnie wyprodukowany i nakręcony… przypadnie wam do gustu. Dużo uśmiechu. Dużo dystansu. Dużo świetnej zabawy!

Zobaczcie najnowsze dzieło GrubSona i jego ekipy. :)

Gatunek L to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za za mix i mastering – Dj Eprom.
Nowa płyta GrubSona dostępna jest też w edycji specjalnej, gdzie poza samą płytą znajdują się dopełniające całość zdjęcia, specjalne grafiki oraz nowela napisana Przemka Corso.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.