GrubSon i Jarecki w nowym klipie wyglądają jak prawdziwi gangsta!


28 października 2017

Podziel się newsem:

Przy nagrywaniu klipu chłopaki mieli niezły ubaw!

Do sieci trafił właśnie nowy klip GrubSona promujący jego najnowszą płytę – Gatunek L. Teledysk do kawałka Kiedy nadejdą utrzymany jest w gangsterskim klimacie – oczywiście z przymróżeniem oka. Jak przyznaje sam GrubSon – na planie zdjęciowym cała ekipa doskonale się bawiła!

Uwielbiam ten klip. Podczas zdjęć bawiliśmy się świetnie i uchwyciliśmy poczucie humoru nas wszystkich. Zaczynając od Jareckiego, poprzez BRK, a na mnie kończąc. Mamy nadzieję, że zarówno utwór, który jest kawałkiem zdecydowanie koncertowym, jak również sam klip… który jest zwariowany… ale również bardzo precyzyjnie wyprodukowany i nakręcony… przypadnie wam do gustu. Dużo uśmiechu. Dużo dystansu. Dużo świetnej zabawy!

Zobaczcie najnowsze dzieło GrubSona i jego ekipy. :)

Gatunek L to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za za mix i mastering – Dj Eprom.
Nowa płyta GrubSona dostępna jest też w edycji specjalnej, gdzie poza samą płytą znajdują się dopełniające całość zdjęcia, specjalne grafiki oraz nowela napisana Przemka Corso.

Przy nagrywaniu klipu chłopaki mieli niezły ubaw! Do sieci trafił właśnie nowy klip GrubSona promujący jego najnowszą płytę – Gatunek L. Teledysk do kawałka Kiedy nadejdą utrzymany jest w gangsterskim klimacie – oczywiście z przymróżeniem oka. Jak przyznaje sam GrubSon – na planie zdjęciowym cała ekipa doskonale się bawiła! Uwielbiam ten klip. Podczas zdjęć bawiliśmy się świetnie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
45 PLN
Biletomat.pl
45 PLN
Biletomat.pl
44 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.