GrubSon i Jarecki w nowym klipie wyglądają jak prawdziwi gangsta!


28 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Przy nagrywaniu klipu chłopaki mieli niezły ubaw!

Do sieci trafił właśnie nowy klip GrubSona promujący jego najnowszą płytę – Gatunek L. Teledysk do kawałka Kiedy nadejdą utrzymany jest w gangsterskim klimacie – oczywiście z przymróżeniem oka. Jak przyznaje sam GrubSon – na planie zdjęciowym cała ekipa doskonale się bawiła!

Uwielbiam ten klip. Podczas zdjęć bawiliśmy się świetnie i uchwyciliśmy poczucie humoru nas wszystkich. Zaczynając od Jareckiego, poprzez BRK, a na mnie kończąc. Mamy nadzieję, że zarówno utwór, który jest kawałkiem zdecydowanie koncertowym, jak również sam klip… który jest zwariowany… ale również bardzo precyzyjnie wyprodukowany i nakręcony… przypadnie wam do gustu. Dużo uśmiechu. Dużo dystansu. Dużo świetnej zabawy!

Zobaczcie najnowsze dzieło GrubSona i jego ekipy. :)

Gatunek L to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za za mix i mastering – Dj Eprom.
Nowa płyta GrubSona dostępna jest też w edycji specjalnej, gdzie poza samą płytą znajdują się dopełniające całość zdjęcia, specjalne grafiki oraz nowela napisana Przemka Corso.

Przy nagrywaniu klipu chłopaki mieli niezły ubaw! Do sieci trafił właśnie nowy klip GrubSona promujący jego najnowszą płytę – Gatunek L. Teledysk do kawałka Kiedy nadejdą utrzymany jest w gangsterskim klimacie – oczywiście z przymróżeniem oka. Jak przyznaje sam GrubSon – na planie zdjęciowym cała ekipa doskonale się bawiła! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →