Marika powraca z nowym singlem „Jak na moje oko”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jak na moje oko to pierwszy nowy kawałek Mariki od 5 lat. Za jego produkcję odpowiada Kuba Karaś. Posłuchajcie.

Marika powraca z nowym singlem po 5-letniej przerwie

Premierowa piosenka Mariki, zatytułowana Jak na moje oko, to efekt współpracy z producentem Kubą Karasiem, znanym chociażby z duetów The Dumplings czy Karaś/Rogucki. Utwór obrazuje lyrics video, za które odpowiada Paweł Jan Nowak. Sprawdźcie, jak wyszło:

Marika – Jak na moje oko (Prod. Kuba Karaś)

Na kilka dni przed premierą singla, Marika publikowała na swoim kanale na YouTube oraz na Facebooku, krótkie filmiki z serii Pandemiczne DIY, w których pokazywała, jak powstaje lyrics video w czasach pandemii.

Utwór Jak na moje oko to zapowiedź nowej płyty Mariki. Artystka póki co nie zdradza jaka ona będzie, jednak po pierwszym singlu możemy spodziewać się tanecznych kawałków z angażującymi tekstami.

To muzyka, która wskakuje w ucho wielkimi susami


Marta Kosakowska, znana jako Marika, to pochodząca z Białegostoku wokalistka i autorka tekstów. Swoją karierę rozpoczęła w 2002 roku i od tamtej pory wydała 5 płyt, które przyniosły jej nominacje do Fryderyków. Jest ostatni krążek – Marta Kosakowska, ukazał się w 2015 roku. Z kolei w 2016 roku ukazała się jej książka zatytułowana Antydepresanty.

fot. P. Florczak

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.