kadr z zapowiedzi „Cyklu”

Marika prezentuje fizyczny preorder zawierający żywy organizm


22 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Marika prezentuje wyjątkowe wydanie preorderowe swojego nadchodzącego albumu Cykl, które zawiera żyjący organizm.

Płyta z żywym organizmem

Jak twierdzi sama artystka, jest to pierwsza taka płyta na świecie. Kolekcjonerskie, preorderowe wydanie Cyklu od Mariki będzie… żywe. Pudełko płyty zostanie wypełnione odpadami organicznymi i grzybnią. Po podlaniu, rozwinie się w nim grzyb, który będzie można zerwać… i potencjalnie zjeść, choć sama Marika o tym nie mówi. Grzyb, który widzimy na poniższym klipie, to bowiem jadalny i popularny boczniak różowy. Sam proces będzie można wielokrotnie powtarzać. Celem Mariki jest zwrócenie w ten sposób uwagi na cykliczność natury, z którą jesteśmy nierozłącznie powiązani. Cały album będzie zresztą utrzymany w tym tonie.

THE ALIVE RECORD – collector’s edition MARIKA “THE CYCLE” (MARIKA – CYKL)

Powrót z nowym albumem po 8 latach

Marika powraca z nowym albumem po 8 latach od premiery ostatniej płyty, zatytułowanej Marta Kossakowska. W międzyczasie pojawił się jeden singiel, Jak na moje oko, wyprodukowany przez Kubę Karasia, jednak ostatnie kilka lat artystka poświęciła macierzyństwu. Jak sama artystka mówi o albumie Cykl:

Na “Cykl” składa się kilkanaście utworów, które powstały podczas urlopu macierzyńskiego, na który Marika udała się 5 lata temu. Utwory na płycie są w dużej mierze próbą redefinicji dojrzałej kobiecości. Jak mówi sama artystka: „Na własne życzenie zeszłam ze sceny w szczytowym momencie kariery, by zostać mamą. Codziennie obserwowałam zmiany, które we mnie zachodziły. Zaczęłam dostrzegać cykliczność życia i stałam się bardziej świadoma mojej kobiecej natury. Poczułam na własnej skórze, że życie to cykl i po prostu jesteśmy sprzężone z naturą. Każda z nas podąża za jej cyklami. To niekończący się taniec życia, a my kobiety, po prostu tak działamy. Właśnie dlatego mój pierwszy od lat album nazwałam Cykl. Chciałabym, aby dzięki tej płycie moje fanki i fani też doświadczyli cykliczności natury.”

Marika na swoim fanpage’u facebookowym

Premiera albumu Cykl już 13 kwietnia tego roku. Jak do tej pory wydawnictwo promują single: Kurtyna, Leć, Patataj, Euforia, Brokat.

Marika prezentuje wyjątkowe wydanie preorderowe swojego nadchodzącego albumu Cykl, które zawiera żyjący organizm. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Płyta z żywym organizmem Jak twierdzi sama artystka, jest to pierwsza taka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →