Gonciarz i Pawbeats nagrali płytę z kolędami [serio]


03 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

To nie żart. Topowy youtuber, Krzysztof Gonciarz i jeden z najpopularniejszych współczesnych kompozytorów, Pawbeats, połączyli siły i nagrali wspólny album. Z kolędami.

Krzysztof Gonciarz – kolejny youtuber z albumem na koncie

Tym samym Gonciarz dołącza do zacnego grona youtuberów, którzy wydali swoje płyty. Krzysztof postanowił jednak zaskoczyć i nie poszedł po najmniejszej linii oporu nagrywając rap. Twórca internetowy postawił sobie poprzeczkę zdecydowanie wyżej. Chociaż w jego przypadku chyba nie ma takiego challenge’u, któremu by nie sprostał. Jak się okazuje, nie jest nim nawet nagranie płyty z kolędami.

Tytuł trolla roku otrzymuje… Pawbeats i Gonciarz

Swoją drogą panowie nieźle sobie przyśmieszkowali ze swoich fanów. Dziś rano na facebookowym profilu Pawbeatsa pojawił się bowiem taki post:

Ten 2020 jest tak dziwny, że jeszcze brakuje, żebym wydał płytę z kolędami.

“Nie podpuszczam, ale pewnie nawet nie umiesz robić kolęd” – czytamy w komentarzach. No to zrobił. Nie mówmy o strajku kobiet to kolęda stworzona na bazie kultowej melodii We Wish You A Merry Christmas, w której Gonciarz z gościnnym udziałem Reni Jusis przestrzega przed tym, czego nie robić przy wigilijnym stole, aby nie pokłócić się z najbliższymi. Jeśli marzycie w końcu o spokojnych Świętach, zastosujcie się poniższych wskazówek.

Gonciarz & Pawbeats Orchestra ft. Reni Jusis – Nie mówmy o strajku kobiet, posłuchaj kolędy

Najpiękniejsze Polskie Kolędy vol. 1 – wspólny album Pawbeatsa i Gonciarza

Na tym jednak projekt Pawbeats x Gonciarz się nie kończy. Świąteczny klimat zdecydowanie udzielił się tej dwójce, bo na jego fali powstał cały album, zatytułowany Najpiękniejsze Polskie Kolędy vol. 1. Na albumie znajdzie się aż sześć utworów – wszystkie z gościnnym udziałem innych artystów. Dwa z nich pozostają tajemnicą i będą dostępne jedynie na fizycznym wydaniu płyty.

Krzysztof Gonciarz & Pawbeats Orchestra – Najpiękniejsze Polskie Kolędy vol. 1, tracklista

  1. Nie mówmy o strajku kobiet ft. Reni Jusis
  2. Trzej mędrcy ft. ???
  3. Narodowe święta ft. ???
  4. ???
  5. ???
  6. Ten pan, co przyniósł prezenty ft. ???????

Krzysztof Gonciarz & Pawbeats Orchestra – Najpiękniejsze Polskie Kolędy vol. 1, preorder

Preorder albumu już teraz możecie zamawiać na stronie koledy.rigcz.co, a cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Może trochę ironizujemy w tym tekście, ale nie jesteśmy ASZdziennikiem, a Najpiękniejsze Polskie Kolędy vol. 1, choć brzmią nierealnie, ukażą się naprawdę. Nie przegapcie tej premiery!

Krzysztof Gonciarz & Pawbeats Orchestra - Najpiękniejsze Polskie Kolędy vol. 1
Krzysztof Gonciarz & Pawbeats Orchestra – Najpiękniejsze Polskie Kolędy vol. 1, okładka albumu

Sprawdź także: Święta coraz bliżej! Posłuchajcie najnowszych świątecznych piosenek

To nie żart. Topowy youtuber, Krzysztof Gonciarz i jeden z najpopularniejszych współczesnych kompozytorów, Pawbeats, połączyli siły i nagrali wspólny album. Z kolędami. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →