KęKę – nowy album “Mr. KęKę” już dostępny [odsłuch]


13 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Najnowszy, najbardziej zróżnicowany album radomskiego rapera – Mr. KęKę trafił dziś do sieci i na sklepowe półki. Jednocześnie pojawił się także klip do utworu z Sebastianem Riedlem.

Zaledwie rok po wydaniu albumu To Tu, który okazał się ogromnym sukcesem i zdobył status Podwójnej Platyny, KęKę wraca z kolejnym wydawnictwem. Album Mr. KęKę, który zapowiadany był singlami: Safari, Ty do mnie przyszłaś, Myślę o tym, To tylko rap, Pora mówić naraDokąd iść i Na Pewno jest już dostępny do odsłuchu. Już z zapowiedzi wiadomo było, że będzie to najbardziej zróżnicowana płyta radomskiego rapera.

Wraz z premierą płyty, w sieci ukazał się także nowy teledysk do utworu Drogi Tato, w którym gościnnie wystąpił Sebastian Riedel. Utwór wyprodukował SoDrumatic, natomiast klip w reżyserii Błażeja Jankowiaka stworzyła grupa 9LITER FILMY.

Przed Wami video do “Drogi Tato”. Numer dla mnie i Sebastiana wyjątkowy. O samym albumie postaram się Wam napisać coś więcej w najbliższym czasie. Póki co słuchajcie, śmiejcie się, płaczcie, bawcie, denerwujcie i róbcie to co zazwyczaj przy muzyce się robi.

KęKę, Sebastian Riedel – Drogi Tato

Mr. KęKę – posłuchajcie całego albumu

KęKę – jesienna trasa koncertowa – bilety

Przypominamy także, że już w przyszłym tygodniu raper wyruszy w jesienną trasę promującą nowy album. Będzie można go zobaczyć na ponad dwudziestu klubowych koncertach. Rozpiskę miast, w których wystąpi znajdziecie tutaj. Natomiast bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Warto się pospieszyć, bo wejściówki rozchodzą się bardzo szybko!

Najnowszy, najbardziej zróżnicowany album radomskiego rapera – Mr. KęKę trafił dziś do sieci i na sklepowe półki. Jednocześnie pojawił się także klip do utworu z Sebastianem Riedlem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →