KęKę pokazuje preorder płyty „Mr. KęKę” i dzieli się nowym singlem


21 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już niedługo premierę będzie miał kolejny album radomskiego rapera - Mr. KęKę. Autor płyty właśnie zaprezentował wersję preorderową albumu i udostępnił nowy singiel. Posłuchajcie!

Niecierpliwi, którzy nie mogą się doczekać nowego albumu KęKę nie mogą narzekać na brak informacji o wydawnictwie. Do tej pory poznaliśmy już aż sześć singli – Safari, Ty do mnie przyszłaś, Myślę o tym, To tylko rap, Pora mówić nara i Dokąd iść.

KęKę – Ty do mnie przyszłaś

KęKę – Mr. KęKę

Raper wciąż sukcesywnie odkrywa kolejne karty swojej nadchodzącej płyty. Wiemy już, że wyjątkowa wersja preorderowa będzie zawierała specjalne, kolekcjonerskie opakowanie, dodatkowy utwór, wlepki, pocztówkę oraz zostanie wysłana na parę dni przed premierą, tak, aby Ci którzy zamówili album wcześniej, mogli również wcześniej niż inni go posłuchać.

Mimo, że do premiery jeszcze trochę czasu, zdaje się, że KęKę ma już wszystko dopięte na ostatni guzik, bo właśnie podzielił się z fanami tym, jak wygląda kolekcjonerskie, preorderowe wydanie Mr. KęKę. Zobaczcie, bo prezentuje się naprawdę ciekawie!

Mr. KęKę

KęKę – nowy utwór Na pewno

Dodatkowo, raper udostępnił również nowy singiel. Na pewno to kolejny utwór, który znajdzie się na płycie Mr. KęKę, a swoim gościnnym udziałem urozmaicił go głos Kasi Grzesiek. Posłuchajcie!

Mr. KęKę – zamów preorder

Premiera najnowszego albumu KęKę planowana jest na 13 września. Zostało już niewiele wersji preorderowych, więc jeśli chcecie posłuchać Mr. KęKę wcześniej i postawić sobie na półce to wyjątkowe wydanie, to śpieszcie się i zamawiajcie płytę na takierzeczy.com!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Mr. Kękę - Trasa koncertowa

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.