kadr z klipu do utworu „Hymn Ulicy”

Bonus RPK z wiadomością do fanów prosto z więzienia


21 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na instagram Czerwina trafiła wiadomość głosowa od Bonusa RPK. To pierwszy raz, kiedy możemy go usłyszeć od czasu, gdy trafił do więzienia.

Wolność Bonusa RPK coraz bliżej

Mija już cztery lata od wyroku w sprawie Bonusa RPK skazanego za handel narkotykami. Sprawa ta była bardzo głośna nie tylko ze względu na rozpoznawalność rapera, ale także ze względu na aspekt etyczny prowadzonego postępowania. Podczas rozprawy prokurator wykorzystał fragmenty tekstów Bonusa. Teraz po raz pierwszy od czasu wyroku fani rapera mają okazję go usłyszeć. Wszystko dzięki Czerwinowi, który na swoim Instastory zamieścił wiadomość głosową od skazanego rapera:

Siemaneczko mordeczki, z tej strony Bonus RPK. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Czekajcie na moje wyjście, czekajcie na nowe projekty. Na pewno będzie grubo. Do zobaczenia, elo.

Oznacza to, że Bonus RPK w trakcie odsiadki pisze nowe rzeczy, a jednocześnie może stanowić pewne potwierdzenie plotek. Planowane wyjście rapera przypada bowiem na sierpień 2024 roku, jednak coraz częściej pojawiają się głosy, że być może nastąpi to wcześniej. W najbliższych miesiącach okaże się, czy były prawdziwe.

Syn specjalnie dla Taty

Blisko 1,5 roku ukazał się album Murem za Bonusem. Była to akcja zorganizowana przez Białasa, mająca na celu zwrócenie uwagi na sprawę Bonusa, oraz zebranie pieniędzy dla jego rodziny. Teraz kolejny projekt dla rapera przygotowuje jego ekipa Ciemna Strefa. Na singlu Uwolnić Bonusa obok Czerwina i Żaka udzielił się Dobry Dzieciak. Pod tym pseudonimem kryje się 8-letni syn Bonusa RPK. Za bit do utworu odpowiadają Zacheyak i Bruno. Na klipie w reżyserii Visual BT możemy zobaczyć m.in. Sokoła, Janusza Walczuka czy Kubańczyka.

Czerwin – Uwolnić Bonusa ft. Dobry Dzieciak x Żaku

Na instagram Czerwina trafiła wiadomość głosowa od Bonusa RPK. To pierwszy raz, kiedy możemy go usłyszeć od czasu, gdy trafił do więzienia. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →