Miastosfera na luzie, czyli state of mind Vito Bambino


31 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Vito Bambino był bohaterem pierwszego odcinka nowego sezonu Miastosfery. Artysta nie szczędził refleksji o branży, swoim w niej miejscu, a także wymykaniu się mainstreamowi.

Miastosfera – nowy sezon, nowy początek

To już drugi sezon podcastu Miastosfera – cyklu rozmów o muzyce, okołomuzycznym lifestyle’u oraz insiderskich historii z samego środka branży rozrywkowej. Doświadczeni dziennikarze – Novika oraz Mr. Lex wsparli ekipę portalu Rytmy.pl w zupełnie nowym formacie wywiadów z artystami, managerami, organizatorami festiwali czy promotorami wydarzeń.

W rozmowach transmitowanych na youtube’owym kanale IDĘWTANGO pojawili się między innymi BaaschMery SpolskyArek KłusowskiRadek Krzyżanowski i Michał Słodowy z grupy KAMP!, zespół ShynessTamara Przystasz i Krzysztof Stelmach, redaktorzy Mikołaj Komar i Jarek Szubrycht oraz Ten Typ Mes. Łącznie w Miastosferze opowiedziano dwanaście muzycznych historii, a nowy sezon podcastu zaowocuje kolejnymi opowieściami, prosto ze sceny – lub zza jej kulis.

Za inaugurację nowego sezonu odpowiada wyjątkowy gość – Vito Bambino, więc bez przedłużania, wejdźcie w to i spróbujcie zrozumieć jego state of mind.

Przeczytaj: Miastosfera – podsumowanie dwunastu muzycznych historii

vito bambino miastosfera

Vito Bambino do tablicy. Odpytka bez zająknięcia

Kiedy na wywiad przychodzi gość, jak Vito Bambino, można totalnie spuścić z tonu i być pewnym tego, że całość sklei się samo w płynną rozmowę, pełną spostrzeżeń, które w erze Tumblra byłyby cytatami umieszczanymi na refleksyjnych obrazkach i robiłyby furorę udostępniane na Facebooku. Ofkors – bez cringe’u przypisanego tej formie: rzeczowość i słowność to pewniak u Mateusza. Zaraz potem jest obrazowość, bo kiedy on mówi, to wsiąka się w tę rzeczywistość bez reszty i na słowo honoru.

vito bambino miastosfera

W najnowszej Miastosferze Vito opowiedział zarówno o swoim solowym projekcie, jak i tworzeniu ramię w ramię z chłopakami z Bitaminy a także o odpowiedzialności wiążącej się z udziałem w Męskim Graniu. Ponadto jest też tam garść jego samego – refleksji, inspiracji, obaw oraz… wyglądania w przyszłość.

Widzimy się na kanale IDĘWTANGOMiastosfery posłuchacie również na pozostałych serwisach streamingwoych.

Vito Bambino: Mój stan umysłu nie jest mainstreamowy

Vito Bambino był bohaterem pierwszego odcinka nowego sezonu Miastosfery. Artysta nie szczędził refleksji o branży, swoim w niej miejscu, a także wymykaniu się mainstreamowi. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Miastosfera […]


ZOBACZ: Vito Bambino – Poznań, B17 [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →