Miastosfera: Tamara Przystasz i Krzysztof Stelmach o muzycznych skutkach pierwszego lockdownu


06 lipca 2021

Podziel się newsem:

Miastosfera pozwoli Wam rzucić okiem za kulisy muzycznej branży. Podcast zdradzi odpowiedzi na wiele pytań, które zapewne pojawiały się w Waszych głowach, jeśli jesteście zapatrzeni w muzykę, czy uznajecie się za zapalonych festiwalowiczów. W dzisiejszym odcinku, Tamara Przystasz i Krzysztof Stelmach opowiedzą, jak pandemia wpłynęła na kwestię organizacji dużych wydarzeń.

Miastosfera – co, jak i dlaczego?

Jako redakcja Rytmy.pl dostarczamy w tym momencie kontent przez różnorodne platformy, a naszym ostatnim sukcesem jest uruchomienie podcastów Miastosfera. To seria wiedzowa, jednak serwowana w przystępnej formie w postaci rozmów starych wyjadaczy sceny, a zarazem doświadczonych dziennikarzy – Noviki oraz Mr. Lexa z zaproszonymi gośćmi. W naszym warszawskim studio gościły już rozmaite postacie – od artystów, tworzących trzon polskiej alternatywnej sceny, po jej szare eminencje, czuwające nad przebiegiem koncertów oraz dbające o widoczność szerzej nieznanych muzyków. Promocja, oryginalność, zasięgi, idea muzycznych wiadomości przekładanych na papier – złapiecie tu dosłownie każdy haczyk z branży, który dotąd mógł stanowić dla Was zagwozdkę. Wszystkie odcinki naszego podcastu możecie oglądać na YouTube’ie, na kanale Idę w Tango, gdzie nasz dziennikarski duet, Novika i Lex wyciągają ze swoich gości całe mnóstwo interesujących wątków.

Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube!

Miastosfera – Tamara Przystasz i Krzysztof Stelmach

Gośćmi dzisiejszego, niezapowiadanego wcześniej odcinka podcastu będą Tamara Przystasz i Krzysztof Stelmach. Miastosfera-niespodzianka skupi się więc na tematach, które dogłębnie wstrząsnęły całym rynkiem prawie dwa lata temu. Novika oraz Lex wraz z uczestnikami rozmowy podniosą kwestię zasadności lockdownu, zastanowią się nad tym, czy w owym czasie rzeczywiście był on potrzebny i kiedy tak naprawdę w przemysł muzyczny uderzyły jego skutki. Podyskutują również o tym, jakie trudności stoją przed organizatorami imprez masowych w pandemicznych czasach oraz poruszą między innymi kontrowersyjny wątek urządzania wydarzeń jedynie dla osób zaszczepionych.

Miastosfera Tamara Przystasz Krzysztof Stelmach
fot. materiały prasowe

Najnowszy odcinek podcastu Miastosfera z udziałem Tamary Przystasz i Krzysztofa Stelmacha będzie miał swoją premierę już w ten wtorek, 6 lipca, o godzinie 20:00 na kanale YouTube Idę w Tango. Możecie go również posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Branża rozrywkowa w pandemii: Tamara Przystasz (Follow The Step) & Krzysztof Stelmach (Lunapark)


Miastosfera – lifestyle i muzyka

Zostańcie z nami na dłużej – grono prowadzących podcast Miastosfera nieustannie będzie się powiększać, tak samo zresztą, jak ramówka ramówka kanału Idę w Tango. Ze swoim autorskim programem Rap Backstage zadebiutowali już Marcin Flint oraz Krzysztof Nowak, eksperci od polskiego hip-hopu. Zasubskrybujcie kanał Idę w Tango, by pozostać na bieżąco z naszymi muzycznymi nowościami!

Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Miastosfera pozwoli Wam rzucić okiem za kulisy muzycznej branży. Podcast zdradzi odpowiedzi na wiele pytań, które zapewne pojawiały się w Waszych głowach, jeśli jesteście zapatrzeni w muzykę, czy uznajecie się za zapalonych festiwalowiczów. W dzisiejszym odcinku, Tamara Przystasz i Krzysztof Stelmach opowiedzą, jak pandemia wpłynęła na kwestię organizacji dużych wydarzeń. Miastosfera – co, jak i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →