kadr z klipu do utworu „Mustang”

Vito Bambino i sanah ponownie razem w singlu „Mustang”


24 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Vito Bambino i sanah ponownie razem. Artyści prezentują singiel Mustang, promujący nadchodzący solowy album lidera Bitaminy.

Wyjątkowy duet

To chyba artyści, którzy wyjątkowo lubią ze sobą pracować. Po raz kolejny do sieci trafił wspólny utwór Vito Bambino i sanah. Artyści nagrywali już utwory na płyty sanah: hitowe Ale jazz! z albumu Irenka, a także oscar, który trafił na krążek Uczta. Tym razem wokalistka postanowiła się odwdzięczyć. Dograła gościnną zwrotkę na Mustanga, promującego nadchodzący album Vito Bambino zatytułowany Pracownia. Będzie to druga solowa płyta wokalisty i zostanie wydana nakładem Def Jam Recordings Poland. Usłyszymy ją już 28 kwietnia. Jeśli chodzi o single, oprócz Mustanga usłyszeliśmy już między innymi hitową Etnę. Na bonusowym wydaniu krążka znajdzie się także utwór Podpalmy to promujący film Filip w reżyserii Michała Kwiecińskiego.

Vito Bambino i sanah – Mustang

Vito Bambino zagra w Morzyczynie

Już 17 sierpnia Vito wystąpi w amfiteatrze w Morzyczynie nad jeziorem Miedwie w województwie zachodniopomorskim. Wokalista przyjedzie promować album Pracownia, ale z pewnością nie zabraknie też utworów z Poczekalni, oraz największych hitów nagranych w zespole Bitamina. Bilety na koncert Vito Bambino w Morzyczynie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na morzyczyńskim evencie.

Vito Bambino i sanah ponownie razem. Artyści prezentują singiel Mustang, promujący nadchodzący solowy album lidera Bitaminy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wyjątkowy duet To chyba artyści, którzy wyjątkowo lubią […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →