materiały promocyjne

Vito Bambino wystąpi w amfiteatrze w Morzyczynie


16 marca 2023

Podziel się newsem:

Już 17 sierpnia Vito Bambino zagra plenerowy koncert w amfiteatrze w zachodniopomorskim Morzyczynie nad jeziorem Miedwie.

Zapraszamy do Pracowni

Vito Bambino intensywnie pracuje nad swoją drugą solową płytą, która zostanie wydana nakładem Def Jam Recordings Poland. Pracownię, bo taki nosi tytuł, usłyszymy już 28 kwietnia. Pośród singli z albumu usłyszeliśmy już między innymi hitową Etnę. Na bonusowym wydaniu krążka znajdzie się także utwór Podpalmy to promujący film Filip w reżyserii Michała Kwiecińskiego. Po premierze Pracowni Vito z pewnością ruszy w Polskę promować swój najnowszy krążek. Jednym z jego przystanków będzie Morzyczyn.

Vito Bambino – Podpalmy to

Kup bilety na koncert Vito Bambino!

Już 17 sierpnia Vito wystąpi w amfiteatrze w Morzyczynie nad jeziorem Miedwie w województwie zachodniopomorskim. Wokalista przyjedzie promować album Pracownia, ale z pewnością nie zabraknie też utworów z Poczekalni, oraz największych hitów nagranych w zespole Bitamina. Bilety na koncert Vito Bambino w Morzyczynie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na morzyczyńskim evencie.

Już 17 sierpnia Vito Bambino zagra plenerowy koncert w amfiteatrze w zachodniopomorskim Morzyczynie nad jeziorem Miedwie. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Zapraszamy do Pracowni Vito Bambino intensywnie […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →