Salt Wave Festival – nowy punkt na mapie letnich festiwali

Obserwuj nas na instagramie:

Pod koniec sierpnia, na Półwyspie Helskim odbędzie się pierwsza edycja Salt Wave Festival. Zobacz, jakich artystów będzie można tam usłyszeć.

Półwysep Helski to miejsce co roku przyciąga tłumy spragnionych słońca i słonej wody urlopowiczów. W tym roku pojawił się dodatkowy powód, żeby obrać właśnie ten kierunek, planując letni wypoczynek – Salt Wave Festival.

Najpiękniejsze polskie wybrzeże, upalny koniec sierpnia, szum fal, chłodny piasek pod stopami, piegi i słone włosy, surfowanie o zachodzie słońca, zapach sosnowego lasu, wesołe pokrzykiwania przyjaciół z campingu – klisze niczym z lat 90. Nicnierobienie w wersji #nofilter. Hel.

Salt Wave Festival odbędzie się po raz pierwszy, w dniach 23-24 sierpnia na Lotnisku w Jastarni. W tych dniach, oprócz szumu fal i krzyków mew, będzie można posłuchać także najpopularniejszych wykonawców. Na dwóch festiwalowych scenach zobaczymy takich artystów jak:

The Cinematic Orchestra 
Fisz Emade Tworzywo 
Jacob Banks 
PRO8L3M 
The Dumplings
BOKKA 
Kamp!
WhoMadeWho
Rosalie. 
EABS 
Kasia Lins
Kroki 
Skarby
Oscar Jerome
AGIM
Flirtini

Teren festiwalu to niewielkie lotnisko nieopodal Jastarni, zaledwie kilkanaście kilometrów od najpopularniejszych kwater. Dwie sceny, foodtrucki, strefa fashion. Z jednej strony zatoka, z drugiej Bałtyk. Przestrzeń otoczona przez las i wodę.

Pod koniec sierpnia, na Półwyspie Helskim odbędzie się pierwsza edycja Salt Wave Festival. Zobacz, jakich artystów będzie można tam usłyszeć. Półwysep Helski to miejsce co roku przyciąga tłumy spragnionych słońca i słonej wody urlopowiczów. W tym roku pojawił się dodatkowy powód, żeby obrać właśnie ten kierunek, planując letni wypoczynek – Salt Wave Festival. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →