Kroki z nowym singlem na live session Sofar Sounds

Obserwuj nas na instagramie:

W oczekiwaniu na drugą płytę, po ukazaniu się singla Balon, zespół Kroki zaprezentował drugi utwór – Fading All Out, podczas live sesji dla Sofar Sounds.

Kroki to polski zespół wykonujący muzykę elektroniczną, czerpiącą inspiracje z soulu, jazzu i indie rocka. W jego skład wchodzą: producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak.

Mimo tak szerokich muzycznych wpływów, Kroki stworzyły spójną brzmieniowo całość. Ich debiutancki materiał to przykład na to, czym zaowocować może spotkanie trzech artystycznych indywidualności.

EP-ka Stairs zachwyciła brzmieniem, harmonią i emocjami, a jej świetne przyjęcie zaowocowało współpracą wizerunkową z marką IKEA, a także wieloma nominacjami do nagród m.in. Fryderyków, Munoludów czy nagród Gazety Wyborczej – Warto.

Utwór Balon promuje drugie wydawnictwo zespołu, które planowane jest na czerwiec tego roku. Jest to też pierwszy singiel zespołu w ojczystym języku. Drugim utworem prezentującym nowy materiał jest zagrany podczas live sesji Sofar Sounds Fading All Out.

„Fading All Out”, to przebudzenie tuż po zimowym letargu. To nadzieja tuż po beznadziei. Ciepły wiatr, który pomaga nam stanąć na nogi i podjąć dobre decyzje. Kreujemy rzeczywistość. Mamy wpływ na wiele rzeczy wokół. Cieszymy się, że możemy powrócić z nową płytą w powiększonym składzie koncertowym, w dodatku na „deskach” Sofar’u! To nowy rozdział, który jednocześnie świetnie nawiązuje do naszych początków. Strzepujemy z ramion zimowy kurz i zostawiamy Was z kolejnym, wiosennym singlem, który promuje nasz długogrający debiut.

W oczekiwaniu na drugą płytę, po ukazaniu się singla Balon, zespół Kroki zaprezentował drugi utwór – Fading All Out, podczas live sesji dla Sofar Sounds. Kroki to polski zespół wykonujący muzykę elektroniczną, czerpiącą inspiracje z soulu, jazzu i indie rocka. W jego skład wchodzą: producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →