Przedstawiciele Kayaxu na Fest Festival 2019


20 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

W najbliższy weekend na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie odbędzie się pierwsza edycja Fest Festivalu. Wśród ponad 90 ogłoszonych artystów pojawili się także twórcy związani z wytwórnią Kayax.

Fest Festival to zupełnie nowe wydarzenie na festiwalowej mapie Polski. W dniach 23-24 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie wystąpią artyści z najwyższej półki.

Nie zabraknie gwiazd światowego formatu, ale zobaczymy także przedstawicieli polskiej sceny: tych najpopularniejszych oraz debiutantów. Duża część z nich związana jest z wytwórnią Kayax.

Kayax wysyła do Chorzowa naprawdę mocny skład! Pierwszego dnia na New Stage wystąpi Mery Spolsky. Drugiego dnia na tej samej scenie zobaczymy Kroki, natomiast na głównej scenie zagra Daria Zawiałow. W Parku Śląskim pojawi się także Paulina Przybysz, jednak jej występ owiany jest jeszcze tajemnicą.

fest festival 2019 kayax

Scena My Name Is New na Fest Festival 2019

Projekt My Name Is New to inicjatywa powołana przez wytwórnię Kayax z myślą o początkujących zespołach i artystach solowych, którzy chcą ze swoją muzyką trafić do szerszej publiczności.

Podczas Fest Festiwal 2019 swoją twórczość zaprezentuje łącznie 10 utalentowanych twórców My Name Is New: Atem, Bleeding Moses, Bloo Crane, Blunt Razor, Funkasanki, Honeycomb, Jagoda Kret, KOLORY, Mgły oraz RAT KRU.

Sprawdźcie playlistę projektu na Spotify:

Fest Festival 2019 – bilety

W sprzedaży są jeszcze dostępne zarówno bilety jednodniowe (179 PLN), jak i karnety (289 PLN) na festiwal. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

W najbliższy weekend na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie odbędzie się pierwsza edycja Fest Festivalu. Wśród ponad 90 ogłoszonych artystów pojawili się także twórcy związani z wytwórnią Kayax. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →