Mery Spolsky zapowiada drugi album. Posłuchaj utworu „FAK”

Podziel się newsem:

Mery Spolsky pokazuje światu FAKA – singiel i teledysk zapowiadają jej drugą płytę, której premiera zaplanowana jest na jesień tego roku.

Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze.

Pierwszy singiel oraz klip Mery Spolsky pt. Miło Było Pana Poznać pojawił się na początku czerwca 2017 roku. Teledysk ma w obecnej chwili ma już ponad 2 miliony wyświetleń na YT. Kilka miesięcy później ukazał się jej debiutancki album  tym samym tytule.

Mery Spolsky – FAK

Teraz, Mery zaprezentowała nowy singiel wraz z teledyskiem, który zapowiada jej drugą płytę. Krążek ma się pojawić  jesienią tego roku.

Utwór FAK jest swego rodzaju manifestem. Przypomina, że „nie mówi się drugiej osobie źle” i „nie mówi się nigdy o sobie źle”. Techno-refren został stworzony po to, aby odegnać zły humor. Kawałek wyprodukował No Echoes razem z Mery, która napisała tekst.

W tej piosence i klipie znalazło się wszystko co uwielbiam: techno brzmienia, krzyże, rozczulające gitary, pasky, hamburger, grafiky rysowane przez Mamę Spolsky, japońskie koturny i aluzje do moich muzycznych idoli Die Antwoord i Dua Lipy. Jestem very much szczęśliwa, że mogę Wam już pokazać „FAKA”!

Mery Spolsky pokazuje światu FAKA – singiel i teledysk zapowiadają jej drugą płytę, której premiera zaplanowana jest na jesień tego roku. Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Pierwszy singiel oraz klip Mery Spolsky pt. Miło Było Pana Poznać […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mery Spolsky w Warszawie

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.