Natalia Przybysz, Skubas i inni oddają swoje utwory w ręce początkujących reżyserów

Podziel się newsem:

Ruszyła 7. edycja konkursu Papaya Young Directors, w którym młodzi twórcy będą mieli szansę zrealizować teledysk dla jednego z siedmiu artystów z Kayaxu.

Kayax partnerem w konkursie Papaya Young Directors

Wytwórnia Kayax po raz pierwszy bierze udział w projekcie, w którym artyści oddają swoje utwory w ręce debiutujących reżyserów, nie wiedząc jaki będzie efekt końcowy. To wszystko dzięki współpracy z Papaya Films przy konkursie Papaya Young Directors, w którym Kayax został partnerem głównym kategorii Music Stories.

Swoje pomysły na klipy młodzi twórcy mogą zgłaszać w dwóch formatach: poziomym oraz wertykalnym – takim, który będzie można wykorzystać na Instagram Stories.

Papaya Young Directors 2020

Papaya Young Directors – stwórz teledysk dla artystów z Kayaxu

Uczestnicy konkursu mają szansę zrealizować teledyski dla takich artystów, jak: Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Skubas, Barbara Wrońska, Smolik // Kev Fox, Kroki oraz Bloo Crane.

Dla artystów jest to niecodzienny proces tworzenia teledysku. Oddają swoje utwory w ręce nieznanych twórców i są bardzo ciekawi jak przeniosą je na ekran.

Lubię jak do piosenki, dzięki teledyskowi, dodaje się nowe znaczenie

Natalia Przybysz

Byłoby świetnie znaleźć wywrotowych twórców, którzy zrobią to tak, że nie będziemy niczego oczekiwać, a dostaniemy wszystko

Smolik

Im bardziej szalone, tym lepsze!

Mery Spolsky

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 16 grudnia 2019 r. do 19 stycznia 2020 r. Artyści efekty finalne zobaczą dopiero podczas Finału konkursu, który będzie miał miejsce w maju 2020 roku.

Ruszyła 7. edycja konkursu Papaya Young Directors, w którym młodzi twórcy będą mieli szansę zrealizować teledysk dla jednego z siedmiu artystów z Kayaxu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Natalia Przybysz na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →