Natalia Przybysz, Skubas i inni oddają swoje utwory w ręce początkujących reżyserów

Obserwuj nas na instagramie:

Ruszyła 7. edycja konkursu Papaya Young Directors, w którym młodzi twórcy będą mieli szansę zrealizować teledysk dla jednego z siedmiu artystów z Kayaxu.

Kayax partnerem w konkursie Papaya Young Directors

Wytwórnia Kayax po raz pierwszy bierze udział w projekcie, w którym artyści oddają swoje utwory w ręce debiutujących reżyserów, nie wiedząc jaki będzie efekt końcowy. To wszystko dzięki współpracy z Papaya Films przy konkursie Papaya Young Directors, w którym Kayax został partnerem głównym kategorii Music Stories.

Swoje pomysły na klipy młodzi twórcy mogą zgłaszać w dwóch formatach: poziomym oraz wertykalnym – takim, który będzie można wykorzystać na Instagram Stories.

Papaya Young Directors 2020

Papaya Young Directors – stwórz teledysk dla artystów z Kayaxu

Uczestnicy konkursu mają szansę zrealizować teledyski dla takich artystów, jak: Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Skubas, Barbara Wrońska, Smolik // Kev Fox, Kroki oraz Bloo Crane.

Dla artystów jest to niecodzienny proces tworzenia teledysku. Oddają swoje utwory w ręce nieznanych twórców i są bardzo ciekawi jak przeniosą je na ekran.

Lubię jak do piosenki, dzięki teledyskowi, dodaje się nowe znaczenie

Natalia Przybysz

Byłoby świetnie znaleźć wywrotowych twórców, którzy zrobią to tak, że nie będziemy niczego oczekiwać, a dostaniemy wszystko

Smolik

Im bardziej szalone, tym lepsze!

Mery Spolsky

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 16 grudnia 2019 r. do 19 stycznia 2020 r. Artyści efekty finalne zobaczą dopiero podczas Finału konkursu, który będzie miał miejsce w maju 2020 roku.

Ruszyła 7. edycja konkursu Papaya Young Directors, w którym młodzi twórcy będą mieli szansę zrealizować teledysk dla jednego z siedmiu artystów z Kayaxu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kayax […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →