Holak & Frosti Rege nagrali wspólną płytę! Słuchamy ich nowego singla “Na spokojnie”.


04 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

“Mieliśmy zrobić jeden numer, a poleciało jak z kranu – zrobiliśmy cały album” – zapowiadają raperzy w nowym kawałku.

Nadciąga nowe! Zeszłoroczny debiutant wytwórni Prosto Frosti Rege i Holak nagrali razem płytę! Krążek „Tego nie widać, to słychać” pojawi się w sklepach 18 stycznia, ale już teraz możecie go zamawiać w przedsprzedaży na stronach empik.com oraz preorder.pl.

Nowe wydawnictwo zaskakującego duetu promuje singiel “Na spokojnie”. Za jego produkcje odpowiada Sonar Soul, a animację do klipu stworzyli Holak i Wojciech Pietryka.

Na albumie „Tego nie widać, to słychać” pojawi się 9 kawałków inspirowanych muzyką klubową lat dziewięćdziesiątych i osiemdziesiątych, w których Holak i Frosti Rege rapują o imprezowaniu. Na płycie gościnnie pojawiają się Ten Typ Mes, Rogal DDL oraz Jan-Rapowanie. 

Holak & Frosti Rege – „Tego nie widać, to słychać” – tracklista:

1. Na Spokojnie
2. Wuderzeniu feat. Ten Typ Mes
3. 03 Skit
4. Aloes
5. The End feat. Rogal DDL
6. Ramen (storytelling)
7. Nara
8. Aha
9. 3 Miesiące feat. Jan Rapowanie

Fot. główne: Instagram/FrostiRege

“Mieliśmy zrobić jeden numer, a poleciało jak z kranu – zrobiliśmy cały album” – zapowiadają raperzy w nowym kawałku. Nadciąga nowe! Zeszłoroczny debiutant wytwórni Prosto Frosti Rege i Holak nagrali razem płytę! Krążek „Tego nie widać, to słychać” pojawi się w sklepach 18 stycznia, ale już teraz możecie go zamawiać w przedsprzedaży na stronach empik.com oraz preorder.pl. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →