fot. Wojtek Koziara

Szczyl zachęca do preorderu „Polskiej Florydy”. Szczęśliwcy zgarną wyjątkową niespodziankę


06 października 2021

Podziel się newsem:

Szczyl jest na ostatniej prostej przed wypuszczeniem debiutu. Polska Floryda ukaże się w przyszły piątek – 15 października. Aby zachęcić fanów do zamawiania albumu przed premierą, raper zdradził, co takiego będzie można znaleźć w specjalnym wydaniu preorderowym.

Wyczekiwana Polska Floryda

Jego single wywołały niemałe poruszenie w środowisku hip-hopowym, a młody raper błyskawicznie wskoczył na artystyczny świecznik. Reprezentant Gdyni dobrze wykorzystał szansę, jaką dał mu udział w akcji SBM Starter – przypominamy, że ruszyła już jej tegoroczna edycja – i właśnie odlicza czas do premiery swego debiutu. Polska Floryda zostanie wydana nakładem Sony Music Entertainment Poland i ukaże się 15 października.

Szczyl feat. Tymek – Anastazja (prod. nolyrics) [Official Video]

Szczyl zdążył już opublikować tracklistę wydawnictwa oraz podzielić się ksywami gości, którzy urozmaicą jego album. Na feacie. znaleźli się – oprócz Tymka oraz Pezeta – także Piotr Rogucki oraz Agatka Mierzwa z zespołu Polish Breakfast, który w zeszłym roku znalazł się w projekcie My Name Is New.

szczyl preorder polska floryda
okładka albumu „Polska Floryda”

Szczyl uczy ojca, jak robić dzieci

No, trochę to na wyrost, ale wiecie – różne są te preordery, jedne bardziej satysfakcjonujące, inne mniej. Najgorzej, kiedy decydujesz się na zamówienie w przedsprzedaży, a bonus, który finalnie dostajesz, to wlepy(a) i płyta dostarczona z opóźnieniem parę dni po premierze. Palcami nie będę wytykać, ale zdarzają się takie kwiatki.

Szczyl za to zapowiada dla swoich fanów fajerwerki oraz rarytasy. Na swoim Instagramie zdradził, że dziesięciu szczęśliwców, którzy zamówią Polską Florydę w preorderze otrzymają wraz z nią unikalny odlew jego sygnetu wykonany ze srebra. Dodaje jednak, że to nie wszystko, a niespodzianek będzie więcej. To jak? Kto poczuł się zachęcony do zakupienia albumu w przedsprzedaży?

Płytę zamówicie na stronie polska-floryda.pl.

Szczyl jest na ostatniej prostej przed wypuszczeniem debiutu. Polska Floryda ukaże się w przyszły piątek – 15 października. Aby zachęcić fanów do zamawiania albumu przed premierą, raper zdradził, co takiego będzie można znaleźć w specjalnym wydaniu preorderowym. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →