fot. materiały prasowe

Szczyl wypuścił singiel z Pezetem. Ruszył też preorder albumu „Polska Floryda”


19 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Nowy singiel Fenomenalny, na którym gościnnie udzielił się Pezet, zapowiada debiutancki album Szczyla, który zatytułowany będzie Polska Floryda i ukaże się 15 października tego roku. Już ruszył preorder płyty.

Szczyl zapowiada debiutancki album kawałkiem z Pezetem

Po świetnie przyjętych singlach takich jak Hiphopkryta czy Anastazja, Szczyl prezentuje kolejny utwór. Fenomenalny, w którym gościnnie pojawił się Pezet, zapowiada debiutancki album, zatytułowany Polska Floryda. Wraz z premierą singla ruszył preorder krążka, który jest dostępny pod tym linkiem.

Sprawdź także: Szczyl w nowym singlu przedstawił siebie jako „Hiphopkryta”

Moi mili! Oto debiutancki dysk (CD) „Polskiej Florydy” ode mnie dla Was. W wersji zaangażowanego słuchacza, pomijając muzykę, znajdziecie wiele dodatkowych rarytasów. Kupując ten album, poniekąd kupujecie część mnie, którą niechętnie odsłaniam. Zebrało się na krążku od miłości po rozstania, aż od Gdyni po sam Gdańsk. Dwadzieścia jeden lat życiowej refleksji kontra północny luzik. Skubnij swoją kopię i ucieknij myślami nad morze. Szczyle mają w łapach cały świat

– napisał o swoim debiutanckim krążku Szczyl

Utwór Fenomenalny jest czwartym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada nolyrics. Nieoczywisty teledysk pełen ukrytych znaczeń to dzieło reżysera Maćka Buchwalda.

Szczyl feat. Pezet – Fenomenalny


Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł mu utwór Druga dekada, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single Banda i Toast Toast świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland. W czerwcu ogłosił, że jego nadchodzący krążek będzie nosić tytuł Polska Floryda. Premiera krążka zaplanowana jest na 15 października.

Nowy singiel Fenomenalny, na którym gościnnie udzielił się Pezet, zapowiada debiutancki album Szczyla, który zatytułowany będzie Polska Floryda i ukaże się 15 października tego roku. Już ruszył preorder płyty. Szczyl zapowiada debiutancki album kawałkiem z Pezetem Po świetnie przyjętych singlach takich jak Hiphopkryta czy Anastazja, Szczyl prezentuje kolejny utwór. Fenomenalny, w którym gościnnie pojawił się […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →