kadr z klipu

Szczyl promuje „Polską Florydę” singlem „Wielkie Miasta”


23 września 2021

Podziel się newsem:

Szczyl szykuje się do premiery debiutanckiego albumu pt. Polska Floryda. Reprezentant Sony Music Entertainment prezentuje piąty singiel – Wielkie Miasta. Premierę płyty zaplanowano na połowę października.

Szczyl z kolejnym singlem

Raper wielkimi krokami zbliża się do premiery swojego debiutanckiego albumu zatytułowanego Polska Floryda. Młody raper z Trójmiasta, choć bardzo ciepło przyjęty podczas akcji SBM Starter, nie zagrzał miejsca w wytwórni Solara i Białasa. Płyta ukaże się na rynku 15 października nakładem polskiego oddziału Sony Music. Szczyl regularnie publikuje kolejne single, które zwiastują wydawnictwo. Właśnie pojawił się następny teledysk, tym razem do utworu Wielkie Miasta. Za produkcję odpowiadają Jan Sarba oraz Adam Pietras, natomiast mixem i masterem zajął się ENZU. Za realizację odpowiada Jan Kwapisz, z którym współpracuje chociażby Taco Hemingway. Reżyserami teledysku są natomiast Andrzej Stepouois oraz Jagoda Żmudzińska.

Szczyl – Wielkie Miasta

Zobacz: Szczyl łączy siły z Pezetem w nowym singlu

Oto debiutancki dysk Polskiej Florydy ode mnie dla Was. W wersji zaangażowanego słuchacza, pomijając muzykę, znajdziecie wiele dodatkowych rarytasów. Kupując ten album, poniekąd kupujecie część mnie, którą niechętnie odsłaniam. Zebrało się na krążku od miłości po rozstania, aż od Gdyni po sam Gdańsk. Dwadzieścia jeden lat życiowej refleksji kontra północny luzik. Skubnij swoją kopię i ucieknij myślami nad morze.

Szczyle mają w łapach cały świat.

deklaruje autor

Debiutant z czołówką polskiej sceny

Do premiery debiutanckiej płyty Szczyla zostały jeszcze trzy tygodnie, jednak promocja albumu prowadzona jest już od czterech miesięcy. Dotychczasowe single ujawniły wśród gości Tymka oraz Pezeta. Pierwszy z wymienionych raperów pojawił się w singlu Anastazja, natomiast autor Muzyki współczesnej wystąpił w Fenomenalnym. Oprócz dwóch wymienionych tytułów, w Internecie pojawiły się także Hiphopkryta na bicie Magiery oraz Byłaś ze mną wczoraj.

Szczyl feat. Pezet – Fenomenalny

okładka albumu Szczyla – Polska Floryda

Szczyl szykuje się do premiery debiutanckiego albumu pt. Polska Floryda. Reprezentant Sony Music Entertainment prezentuje piąty singiel – Wielkie Miasta. Premierę płyty zaplanowano na połowę października. Szczyl z kolejnym singlem Raper wielkimi krokami zbliża się do premiery swojego debiutanckiego albumu zatytułowanego Polska Floryda. Młody raper z Trójmiasta, choć bardzo ciepło przyjęty podczas akcji SBM Starter, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →