Sarius i Szczyl w singlu “Naszyjnik” zwiastującym albumu Magiery


12 lutego 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Enigmatycznie poczynione przez Magierę zapowiedzi znalazły swoje wyjaśnienie. Singiel Naszyjnik, w nagraniu którego udział wzięli Sarius i Szczyl, zwiastuje pierwszy solowy producencki album współtwórcy duetu WhiteHouse!

Magiera premierę singla Naszyjnik zapowiedział na początku tygodnia. Z kolei w czwartek, wraz z zaprezentowaniem utworu stworzonego wraz z Sariusem i Szczylem, producent ujawnił klarowne już informacje o swoim albumie. Zatrzymajmy się jednak jeszcze na moment przy premierowym singlu. O ile bowiem Sarius jest już na pozycji, która nie wymaga przedstawienia, drugi raper, którego w Naszyjniku słyszymy, zasługuje na kilka słów prezentacji. Szczyl na tle starszego kolegi nie wypada tak efektownie, ale również nie blado. Po raz pierwszy natomiast szerszemu gronu, wychowany w Gdyni dwudziestolatek, dał zauważyć się w ubiegłorocznej akcji SB Starter wytwórni SBM Label.

Magiera ft. Sarius, Szczyl – Naszyjnik

Ten album to będzie FEAT.!

Magiera pierwszy producencki album, tylko swojego autorstwa, zatytułował po prostu FEAT. Nie prędko jednak doczekamy się premiery tego wydawnictwa. Solowa płyta Magiery, przy współpracy z Sony Music na rynku ukaże się bowiem dopiero 17 września. Producent i wytwórnia zapewniają jednak, że w międzyczasie uraczą słuchaczy “dużą ilością potężnych i często zaskakujących singli”. Sam Magiera natomiast podzielił się kilkoma spostrzeżeniami odnośnie solowej pracy przy producenckim projekcie:

Dziwne uczucia mnie ogarniają – nie skłamię, jeśli napiszę, że jest to prawdziwa mieszanka strachu i ekscytacji, bo choć od ponad dwudziestu lat działam w branży, dopiero teraz zebrałem się na odwagę i oddaję w Wasze ręce swój pierwszy, solowy, producencki album. Nie ukrywam, że robienie płyty FEAT. było zarówno największą przyjemnością, jak i największym wyzwaniem, jakie stanęły na mojej dotychczasowej muzycznej drodze. Na albumie zostawiłem część siebie, ukrytą pośród wersów i dźwięków, z nadzieją, że efekty mojej niemal dwuletniej pracy, znajdą właściwą drogę do najczulszych zakamarków Waszych serc. 

FEAT. w limitowanej wersji trafił już do przedsprzedaży. Jest on dostępny jest pod tym adresem. Okładkę i tracklistę albumu FEAT. poznać mamy już wkrótce!

Magiera-album-FEAT-banner

Producent ujawnił również okładkę i datę premiery pierwszego, solowego, producenckiego albumu, którego preorder także wystartował.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →