materiały prasowe

Ruszyła kolejna edycja SBM Starter. Znamy pierwszego uczestnika


16 września 2021

Podziel się newsem:

Wystartowała czwarta edycja akcji SBM Starter, której celem jest promowanie młodych artystów z potencjałem. Pierwszym ogłoszony uczestnik to Kinny Zimmer. Kolejny twórca zostanie przedstawiony w przyszłym tygodniu.

Kinny Zimmer w SBM Starter

Uczestnik SBM Starter nie jest postacią całkowicie nieznaną. Jego utwory pojawiały się także na kanale GUGU czy Hasha Draft. Raper i producent może pochwalić się również gościnną zwrotką w utworze Jadę nocą na Mazurach. Doświadczenie Zimmera podkreślają sami organizatorzy akcji.

Wiktor ma już na koncie kilka solowych utworów oraz produkcji, a dwie z nich trafiły m.in. na Diamentowy Las Białasa i White’a 2115. Na kanał SBM Starter na YouTube właśnie trafiła Jazda – najnowszy kawałek Kinniego otwierający całą edycję

– czytamy na profilu SBM Starter.

Kinny Zimmer – Jazda

Zobacz: Mata z niespodzianką dla fanów

SBM Starter – kiedy kolejni uczestnicy/uczestniczki?

Kinny Zimmer to dopiero początek. Czwarta edycja z pewnością opiewać się będzie na co najmniej kilku nazwiskach. Jak informuje grafika na oficjalnym kanale Starteru, nowe single pojawiać się będą w każdą środę o 15:00.

SBM Starter – wkrótce poznamy nowego zawodnika SBM Label?

Wśród byłych uczestników akcji znajdziemy ksywy pokroju Szczyla, Kary, Fonciaka, Lubina czy Spezzacouri. Nie jest tajemnicą, że bardzo często wybrani uczestnicy akcji zasilają później szeregi SBM Label. Było tak w wypadku White’a 2115, Moliego, Maty, Jana-rapowanie czy wreszcie Fukaja. Na kanale inicjatywy znajdziemy też single Janusza Walczuka, jeszcze pod pseudonimem Yah00. Do tej pory typy organizatorów okazywały się niezwykle trafne. Diamentowe wyróżnienia White’a i Młodego Matczaka, złota płyta dla Walczuka, prężnie rozwijający się warsztat Moli. Starterowa reprezentacja SBM wkrótce może powiększyć się o kolejne barwne i obiecujące nazwisko.

Zobacz: Janusz Walczuk promuje nową EP-kę

Mata – Biblioteka trap

SBM stawia na młodych artystów

Wytwórnia Solara i Białasa regularnie stara się pomóc początkującym artystom. W zeszłym roku warszawski label stworzył inicjatywę pod nazwą W 2020 dołączę do SBM, która za cel obrała skompilowanie najciekawszych twórców na jednym utworze. Nagranie powstało ze zwrotek nagranych w mobilnym studiu pod specjalnym patronatem NOBOCOTO podczas SBFFestivalu vol. 4.

Demówki od aspirujących młodych artystów spływają do nas codziennie. Ciągle brakuje nam czasu, żeby sprawdzić je wszystkie, więc postanowiliśmy wyjść naprzeciw twórcom i zaprosić ich na SB FFestival, gdzie mogli wziąć udział w akcji W 2020 dołączę do SBM. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy mobilne studio pod patronatem NOBOCOTO, w którym aż stu uczestników nagrało swoje zwrotki na bicie Lanka. Nad całością czuwał Zbylu – człowiek, który miksował kawałki Solara i Białasa zanim Solar nauczył się to robić!Po długich naradach wybraliśmy 6 najlepszych zwrotek nagranych w festiwalowym studiu, a ich autorami są: J. Kossak, Kanda, Kuba 23, Laudi, Sobe i Szymon_C! Ich wspólny kawałek właśnie pojawił się na kanale SBM Starter, sprawdźcie sami!

– informowała wywóczas wytwórnia.

W 2020 dołączę do SBM!

Wystartowała czwarta edycja akcji SBM Starter, której celem jest promowanie młodych artystów z potencjałem. Pierwszym ogłoszony uczestnik to Kinny Zimmer. Kolejny twórca zostanie przedstawiony w przyszłym tygodniu. Kinny Zimmer w SBM Starter Uczestnik SBM Starter nie jest postacią całkowicie nieznaną. Jego utwory pojawiały się także na kanale GUGU czy Hasha Draft. Raper i producent może […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →