W 2020 dołączę do SBM! Poznaliśmy pełny skład akcji SBM Starter


28 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

SBM Starter to nic innego jak kuźnia talentów SBM Label. W przeszłości przewinęły się przez niego takie ksywki jak Mata, czy Jan-rapowanie. Natomiast teraz poznaliśmy skład najnowszej odsłony akcji. Sprawdźcie, czyje ksywki znalazły się w tegorocznym Starterze.

Czym jest SBM Starter?

SBM Starter to nic innego jak akcja stworzona przez SBM Label, która ma na celu odkrycie i promocję utalentowanych, młodych raperów. W przeszłości, przez specjalnie stworzony kanał SBM Starter na YouTube przewinęli się chociażby White 2115, Jan-Rapowanie, czy Mata.

Mata – Biblioteka Trap

Zeszłoroczny skład miał możliwość zaprezentowania się większej publiczności, podczas Showcase’u na Polish Hip-Hop Festival na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Na scenie oprócz Maty pojawił się także Moli, Lazy The Loser, a także Yah00.

Finał akcji W 2020 dołączę do SBM!

Podczas tegorocznego SB FFestivalu zorganizowane zostało mobilne studio pod patronatem NOBOCOTO, studia nagraniowego, w którym powstawały hity m.in. Solara, Białasa, czy Quebonafide. Był to ukłon w stronę młodych aspirujących artystów, którzy non stop nadsyłają swoje demówki do SBM Label.

Podczas festiwalu mogli oni na chillu podejść do studia i nagrać zwrotkę na bicie Lanka. Finalnie w mobilnym studiu swoje zwrotki rzuciło aż 100 potencjalnych kandydatów. Finalnie wybrano 6 raperów, którzy dołączą do kolejnej edycji SBM Starter. Do sieci wleciał także kawałek, w którym słyszymy wszystkich młodych zawodników, a są to: J.Kossak, Kanda, Kuba 23, Laudi, Sobe i Szymon_C

Idealnym przykładem na powodzenie całej akcji jest Mata, który jeszcze w ubiegłym roku na Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku grał w ramach showcase’u z ekipą startera, natomiast w tym roku dane będzie mu zagrać solowy koncert na jednej ze scen. Bilety na PLHHF 2020 znajdziecie na stronie Biletomat.pl

SBM Starter to nic innego jak kuźnia talentów SBM Label. W przeszłości przewinęły się przez niego takie ksywki jak Mata, czy Jan-rapowanie. Natomiast teraz poznaliśmy skład najnowszej odsłony akcji. Sprawdźcie, czyje ksywki znalazły się w tegorocznym Starterze. Czym jest SBM Starter? SBM Starter to nic innego jak akcja stworzona przez SBM Label, która ma na […]

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →