SB FFestival jest na zawsze! Wideo zza kulis ostatniej edycji już w sieci


27 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Tegoroczny SB FFestival to już historia. Natomiast na kanale SBM Label pojawił się materiał dzięki któremu dowiecie się jak wyglądał festiwal „od kuchni”.

Reklama

SB FFestival jest na zawsze!

31 stycznia w warszawskim Torwarze odbyła się czwarta już edycja SB FFestival. Podczas imprezy na scenie pojawili się wszyscy obecni przedstawiciele wytwórni. Swoje koncerty zagrali między innymi Mata, Bedoes, Solar, Jan-rapowanie, bracia Kacperczyk, Adi Nowak czy Białas. Ponadto na SB FFestivalu pojawili się także raperzy, którzy nie należą do kolektywu. Mam tu na myśli OKI’ego, Majora SPZ, Szpaka oraz Deysa, który zakopał topór wojenny z SB Maffiją.

Podczas festiwalu swoją premierę miała także długo wyczekiwana EPka Białasa, zatytułowana H8. Towarzyszył jej krótkometrażowy film z raperem w roli głównej. W trakcie swojego koncertu, Beezy pierwszy raz zagrał materiał z nowej EP’ki na żywo.

BIAŁAS ZABIŁ CZŁOWIEKA (film)

Oprócz premiery nowego wydawnictwa Białasa, podczas imprezy uczestnicy otrzymali wyjątkową niespodziankę, pod postacią mixtape’u Maffija jest na zawsze, na którym udzielili się wszyscy obecni członkowie kolektywu, a także zaprzyjaźnieni raperzy.

 SB Maffija
SB Maffija – Maffija Jest Na Zawsze – okładka mixtape’u

SB Maffija – Maffija jest na zawsze – odsłuch

Zobacz jak wyglądał SB FFestival 2020

Dziś w nocy, do sieci trafiło prawie 20-minutowe wideo pokazujące cały festiwal od kuchni. Jeżeli byliście 31 stycznia w Torwarze to jest to dla Was idealny materiał na odświeżenie wspomnień. Być może nawet odnajdziecie się na którymś z kadrów. A tych, którzy nie wybrali się na SB FFestival 2020, ten film może przekonać do wzięcia udziału w kolejnej edycji.

SB FFESTIVAL JEST NA ZAWSZE – zobacz wideo

Członków SBM Label będziecie mogli także zobaczyć w ramach Polish Hip-Hop Festival 2020 w Płocku. Bilety na festiwal dostępne są na stronie Biletomat.pl

Tegoroczny SB FFestival to już historia. Natomiast na kanale SBM Label pojawił się materiał dzięki któremu dowiecie się jak wyglądał festiwal „od kuchni”. SB FFestival jest na zawsze! 31 stycznia w warszawskim Torwarze odbyła się czwarta już edycja SB FFestival. Podczas imprezy na scenie pojawili się wszyscy obecni przedstawiciele wytwórni. Swoje koncerty zagrali między innymi Mata, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.