Ruszyła przedsprzedaż biletów na Polish Hip-Hop Festival 2020. Poznaliśmy też pierwszych wykonawców

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na ten festiwal czekają chyba wszyscy fani hip-hopu w Polsce. Przedsprzedaż biletów na ósmą edycję Polish Hip-Hop Festival właśnie wystartowała. Sprawdźcie szczegóły.

PLHHF to festiwal, który odbywa się nieprzerwanie od 2013 roku i jest obowiązkowym punktem w rozpisce festiwalowej dla fanów hip-hopu. Tegoroczna, VIII edycja Polish Hip-Hop Festival według zapowiedzi ma być większa i jeszcze lepsza od poprzedniej.

Polish Hip-Hop Festival 2020 – idzie nowe

Tuż przed Świętami, organizatorzy Polish Hip-Hop Festival poinformowali, że ósma edycja płockiego wydarzenia pierwszy raz odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia, czyli w drugi sierpniowy weekend.

Ponadto zmianie uległ także logotyp i typografia festiwalu. Tym ruchem organizatorzy chcieli podkreślić znaczenie płockiej imprezy i sprawić, aby stała się rozpoznawalna nie tylko w naszym kraju, ale i w Europie.

Polish Hip-Hop Festival 2020

Zeszłoroczna edycja była największą w historii płockiej imprezy. Ponad 40 tysięcy festiwalowiczów i line-up składający się z ponad 100 wykonawców. Ponadto uczestnicy festiwalu mogli bawić się przy 5 scenach rozstawionych na całym terenie PLHHF. Organizatorzy zapewniają jednak, że VIII edycja będzie jeszcze większa niż w roku ubiegłym.

Zobaczcie nasze aftermovie z Polish Hip-Hop Festival 2019

Polish Hip-Hop Festival 2020 – kup bilety

Dziś ruszyła przedsprzedaż biletów na tegoroczną edycję PLHHF. W tym roku nadeszła pewna zmiana, ponieważ macie możliwość zakupienia 3-dniowego karnetu. Musicie się jednak pospieszyć, bo ilość trzydniowych wejściówek jest ograniczona.

Po wyczerpaniu tej puli dostępne będą tylko karnety 2-dniowe uprawniające do uczestnictwa w piątek oraz sobotę. Wejściówki zamówicie na stronie Biletomat.pl.

Polish Hip-Hop Festival 2020 – poznaliśmy pierwszych wykonawców

Wraz z informacją o starcie przedsprzedaży biletów, otrzymaliśmy także pierwsze ogłoszenia wykonawców, którzy zagrają na PLHHF 2020. Na nadwiślańskiej scenie pojawią się między innymi PRO8L3M, Mata, Szpaku, Kaz Bałagane, Jan-Rapowanie, Kabe, Wini, Słoń, Avi & Louis Villain, Dziarma, Piotr Cartman, a także dwóch bohaterów naszego cyklu Rytmy Osiedla, czyli Hodak i Gverilla. To dopiero pierwsze ogłoszenie, a już trzeba przyznać, że szykuje się naprawdę mocna edycja.


Przeczytaj także:

Na bycie raperem nie potrzeba licencji, której ważność kiedyś się kończy – Polish Hip-Hop Festival 2020

Polish Hip-Hop Festival 2019.Hip-hopowa mieszanka wybuchowa – RELACJA

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 170 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.