Fukaj oficjalnie dołącza do SBM Label!


22 stycznia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Wczoraj na kanale SBM Label pojawił się pierwszy singiel Fukaja, który tym samym dołączył do wytwórni Solara i Białasa. Sprawdźcie szczegóły.

Fukaj – od donacji do SBM Label

Historia Fukaja to idealny przykład na to, jak ważnym medium w dzisiejszych czasach jest Internet. Wszystko zaczęło się od charytatywnego streama Maty. Otóż, podczas jego trwania Matczak puścił numer młodego, nieznanego szerzej rapera pod tytułem Owoce, który został wysłany w jednej z donacji i… niesamowicie się nim zajarał.

Fukaj – Owoce

Od tego momentu liczby pod numerami Fukaja wystrzeliły w górę, co zaowocowało nominacją od Quebonafide do #Hot16Challenge2. Natomiast krótko po tym SBM ogłosiło, że Fukaj dołącza do nowej edycji SBM Starter.

SBM Label

Fukaj – Owoce 3

Jak się okazało, był to strzał w 10, bowiem Fukaj, tuż obok Szczyla był najpopularniejszym raperem w zeszłorocznej akcji. Numery obu raperów generowały niesamowite liczby, bijąc na głowę wyświetlenia pozostałych uczestników.

Szczyl x Fukaj – Kaptur/Wczoraj

Fukaj oficjalnie w SBM Label

Rosnąca popularność pochodzącego ze Szczecina rapera sprawiła, że zaczęło pojawiać się coraz więcej głosów, że to właśnie on i Szczyl powinni wstąpić w szeregi SBM.

Stilo Fukaja nie każdemu może przypaść do gustu, jest ono bowiem połączenia delikatnego offbeatu z mocno połamanym, lekko psychodelicznym flow. Niemniej jednak, cechuje się on niesamowitą charyzmą i całkiem niezłymi tekstami. W dodatku raper nie ogranicza się do podkładów w jednym klimacie i nieustannie eksperymentuje.

Potwierdzają to chociażby pojedyncze numery w ramach SBM Starter, ale przede wszystkim ten, którym raper zadebiutował na głównym kanale SBM. Światła Miasta zostały wyprodukowane przez Kubiego Producenta, z którym to Fukaj nagrał swoją pierwszą legalną płytę. W numerze udzieliła się także Kacha z Coals.

Fukaj & Kubi Producent – Światła Miasta

No dobrze, ale co w takim razie ze Szczylem? Scenariusze są dwa. Nie wydaje mi się, że SBM odpuściło by sobie takiego charyzmatycznego zawodnika z unikalnym flow i stylem. Zatem, albo wkrótce otrzymamy potwierdzenie, że Szczyl również dołączył do SBM, lub raper przyjął ofertę kontraktową od innej wytwórni.

Wczoraj na kanale SBM Label pojawił się pierwszy singiel Fukaja, który tym samym dołączył do wytwórni Solara i Białasa. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Fukaj – od donacji do SBM Label Historia Fukaja to […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →