kadr z klipu do utworu

Adi Nowak i Mei Bee promują film „Pokolenie Ikea” nowym singlem


28 lutego 2023

Podziel się newsem:

Adi Nowak wraz z Mei Bee prezentują klip do utworu promującego nadchodzący film Pokolenie Ikea.

Adi Nowak powraca

Adi Nowak powraca z pierwszym solowym singlem od premiery swojego ostatniego krążka Ognisko Niedomowe. Raper prezentuje utwór ABCDEF<3ck z gościnnym udziałem Mei Bee, raperki znanej z udziału w akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Jest to singiel promujący jednak nie krążek rapera, a nadchodzący film Pokolenie Ikea w reżyserii Dawida Grala. Za bit do utworu ABCDEF<3ck odpowiada Eddie Block. Kiedy jakieś nowości od Adiego? Ciężko powiedzieć, biorąc pod uwagę przemiany, jakie obecnie przechodzi jego wytwórnia, SBM Label. Z pewnością jednak singiel ABCDEF<3ck jest miłą niespodzianką dla fanów oczekujących na nowości od poznaniaka.

Adi Nowak – ABCDEF<ck feat. Mei Bee (prod. Eddie Block)

Pokolenie Ikea, czyli z bloga na duży ekran

Pokolenie Ikea, będzie ekranizacją powieści głośnego i kontrowersyjnego blogera Piotra C. Czego możemy więc spodziewać się po filmie?

Szybki seks nigdy nie był bardziej dostępny – wiedzą o tym bohaterowie ekranizacji bestsellerowej książki, autorstwa Piotra C.. W dobie aplikacji randkowych wszystko jest na wyciągnięcie ręki – noc bez zobowiązań, realizacja fantazji, nowa kochanka, nowy partner. Tylko czy to wystarczy? O takim świecie, z dystansem i ironią, opowiada „Pokolenie Ikea”. To kino erotyczne skupione na męskim bohaterze

– czytamy w opisie filmu.

Za reżyserię filmu odpowiada debiutujący Dawid Gral. W rolę głównego bohatera, Piotra Czarnego wcieli się natomiast Bartosz Gelner. Na ekranie zobaczymy także Michalinę Olszańską, Pawła Małaszyńskiego oraz… Majkę Jeżowską.

Adi Nowak wraz z Mei Bee prezentują klip do utworu promującego nadchodzący film Pokolenie Ikea. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Adi Nowak powraca Adi […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →