Adi Nowak przygotował świąteczne kazanie. Zainspirował go Robert Lewandowski.


25 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Adi Nowak zrobi Wam świąteczny klimat, jak amen w pacierzu.

Nie poczułeś magii świąt? Myślisz, że w świętach chodzi o to, żeby ładnie się ubrać, kupić prezent, iść na pasterkę, a potem na piwko z kumplami?

Adi Nowak, znany z umiejętnego władania słowem i całkiem sensownych refleksji, zamieścił na Facebooku z okazji Świąt list z przesłaniem i morałem, którego niejeden kaznodzieja mógłby mu pozazdrościć. ;)

O dziwo, impulsem do osobistych wyznań i przemyśleń była fotka roześmianego Roberta Lewandowskiego ubranego w świąteczny i nie taki brzydki sweter.

Nie będziemy parafrazować ani spojlerować, bo po co. Po prostu zamieszczamy, linkujemy i zachęcamy do lektury, bez względu na to, czy macie błogostan, czy jednak już Wam się te rodzinne, świąteczne klimaty przejadły – dosłownie i w przenośni. ;)

Adi Nowak zrobi Wam świąteczny klimat, jak amen w pacierzu. Nie poczułeś magii świąt? Myślisz, że w świętach chodzi o to, żeby ładnie się ubrać, kupić prezent, iść na pasterkę, a potem na piwko z kumplami? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →