kadr z klipu do utworu „Bravo" Razgonova, Bobera i Adiego Nowaka

Razgonov prezentuje swój nowy singiel w doborowym towarzystwie


04 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Razgonov promuje swój nadchodzący album singlem z gościnnym udziałem Bobera i Adiego Nowaka. Sprawdź szczegóły.

Raper prosto z Naddniestrza

Razgonov jest jedną z ciekawszych postaci, które dopiero próbują wbić się do świadomości mainstreamowego słuchacza polskiego rapu. Duża w tym zasługa jego pochodzenia i dwujęzyczności. Raper pochodzi bowiem z rejonu Naddniestrza leżącego na terenie Mołdawii. Współpracował już z Fresh N Dope i QueQuality, a jego muzyczne drogi przecięły się między innymi z Tymkiem, Floralem Bugsem, czy Ruskimifajkami. Najnowszy singiel rapera również został nagrany z bardzo ciekawymi gośćmi. Są ta Adi Nowak oraz Bober. Producentem ironicznego Bravo jest Pablo. Za klip odpowiada Maciej Raciborski.

Razgonov x Bober x Adi Nowak – Bravo

Kiedy płyta?

Razgonov wydaje single od 2019 roku, kiedy to ukazał się Na dnie nagrany wraz z Tymkiem. Od tego czasu konsekwentnie dostajemy kolejne utwory, a w samym 2022 roku raper wydał już Venus i Mars (z udziałem Kbleax), Talizman z Ruskimifajkami, Atlantydę z Kartkym, a teraz także Bravo z Adim Nowakiem i Boberem. Kiedy więc możemy spodziewać się albumu Razgonova lub chociaż informacji o nim? Jedyna wzmianka, jaką otrzymaliśmy, to opis singla Venus i Mars, w którym możemy przeczytać:

Numer możemy traktować jako przedsmak solowych albumów Kbleax jak i Razgonova, które w tym roku ujrzą światło dzienne. Debiutancki krążek Kbleax zostanie wydany przez wytwórnię QueQuality, natomiast Razgonov w dniu premiery singla Venus i Mars otwiera własny kanał na YouTubie: “TWOJ”.

Nie pozostaje nam więc nic innego, niż czekać. Dotychczasowe single sugerują jeden z najciekawszych debiutów w ostatnich latach w polskim rapie.

Razgonov promuje swój nadchodzący album singlem z gościnnym udziałem Bobera i Adiego Nowaka. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Raper prosto z Naddniestrza Razgonov jest jedną z ciekawszych […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →