kadr z teledysku

Doja Cat została pierwszą raperką, której album spędził pół roku na liście Billboard 200


19 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Doja Cat z wielkim sukcesem – nie tylko osobistym. To osiągnięcie dla całego damskiego rapu. Sprawdź szczegóły.

Doja Cat bije rekordy

Doja Cat jest jedną z największych współczesnych supergwiazd. Ma wszystkie niezbędne narzędzia, by słuchacze i haterzy nie spuszczali z niej wzroku. Dba o także jakość swojej twórczości. Jej fanbase jest jej niesamowicie oddany, co oznacza, że staje się viralem za każdym razem, gdy wychodzi na scenę. Jej styl wystąpień live jest wręcz oszałamiający, a nieograniczona energia jej wielowarstwowych utworów jest namacalna.

Doja Cat – Woman Live from ACL Music Festival

W 2019 roku jej album Hot Pink podbijał świat i zapewnił jej szereg nominacji oraz wyróżnień. Główny singiel, Say So, pokrył się potrójną platyną. Nie jest zdziwieniem, że follow-up do Hot Pink, jej najnowszy album – Planet Her – również osiąga znaczne sukcesy i bije kolejne rekordy.

Przeczytaj także: Cardi B pierwszą raperką z trzema diamentowymi piosenkami

Jak pisał w recenzji portal Hot New Hip-Hop, wydany w czerwcu 2021 album Planet Her jest kulminacją wszystkich brzmień, z którymi Doja eksperymentowała przed jego wydaniem. Wraz ze swoją premierą, płyta pobiła rekord Spotify, zdobywając najwięcej odsłuchów w dniu debiutu dla damskiej raperki. Główny singiel, Kiss Me More z SZA, wygrał wiele nagród za najlepszą kolaborację, wliczając w to AMAs i MTV Video music awards. Ze swoją wspomnianą paletą przeróżnych brzmień, na Planet Her naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Nie dziwi więc, że album spędził aż pół roku w pierwszej dziesiątce listy Billboard 200. Z tyloma talentami i sztuczkami w rękawie, pytaniem pozostaje tylko, jakie sukcesy będą u Doji następnymi.

Doja Cat z wielkim sukcesem – nie tylko osobistym. To osiągnięcie dla całego damskiego rapu. Sprawdź szczegóły. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Doja Cat bije rekordy Doja Cat jest jedną z największych współczesnych supergwiazd. Ma wszystkie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →