kadr z klipu do utworu „Biały" Mihasziego

„Koniec Wojny” – utwór reprezentanta Asfalt Records inspirowany sytuacją w Ukrainie

Podziel się newsem:

Koniec Wojny to nowy utwór reprezentanta Asfalt Records, Mihasziego, inspirowany m.in. wojną w Ukrainie. Sprawdź szczegóły.

W wojennej tematyce

Od momentu ogłoszenia odejścia Mięthy z Asfalt Records, katalog artystów w wytwórni bardzo mocno się uszczuplił. Jednym z nielicznych pozostałych w niej artystów jest Mihaszi, znany jeszcze do niedawna jako Michał Kisiel. Wypuścił on nowy singiel zatytułowany Koniec Wojny, który, choć inspirowany wojną w Ukrainie, nie opowiada o niej bezpośrednio. Jak możemy przeczytać w opisie singla:

Koniec Wojny to luźny numer od Mihasziego, osadzony w mocno rapowym klimacie, w którym to autor wykorzystuje wiele symboli odnoszących się do wojny. Jest to świeży tekst, napisany pod wpływem wydarzeń dziejących się na Ukraine, ale opisuje nie tylko to starcie – mówi Mihaszi. Cieszę się, kiedy to agresorzy dostają łomot, nie mówie tu tylko o konflikcje zbrojnym, ale nawet o zwykłej bujce ulicznej.

Za bit do utworu reprezentanta Asfalt Records odpowiada Folku, a całość zmiksował DJ Haem.

Mihaszi – Koniec Wojny

Asfalt Records pustoszeje

W samym 2021 roku ukazały się zaledwie dwa albumy wykonawców oficjalnie powiązanych z Asfalt Records. 36,6 Mięthy (które było chyba najdłużej przekładanym albumem w ostatnich latach) oraz Bu! zespołu Róża. Oczywiście, chociażby Hustle As Usual EP Belmondawga ukazało się we współpracy z Asfalt Distro, jednak ciężko nie zauważyć, że label nieco opustoszał. Stąd prawdopodobnie akcja Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT, mająca na celu promocje młodych artystów, w której udział wzięli Kacper Garncarz, RAAW, DŻEJ, Neurosplot, Yacob, RefMain, Mei Bee, Karolina Łopuch, Eliasz, Geebee, Shaiba i LUCK7. W tym roku ukazała się także płyta Meek, Oh Why’a, jednego z nielicznych pozostałych w Asfalt Records artystów.

Koniec Wojny to nowy utwór reprezentanta Asfalt Records, Mihasziego, inspirowany m.in. wojną w Ukrainie. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex W wojennej tematyce Od momentu […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →