Adi Nowak teledyskiem 360° promuje płytę KOSH!


30 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

KOSH pełen muzycznych niespodzianek już w sklepach i sieci!

Mamy nowe nuty i rymy od Adiego Nowaka! Płytę KOSH zapowiadał świetny kawałek “Placebo” nagrany z Agatą “DZIARMĄ” Dziarmagowską.

28 września, w dniu premiery płyty poznańskiego rapera wydanej nakładem Asfalt Records, pojawił się kolejny klip promujący nowy krążek nakręcony w technologii 360°!

Na nowej płycie unikalna charyzma Adiego Nowaka, jego bezpruderyjność w wyrażaniu swoich myśli, artystyczna dojrzałość i nieprzewidywalność, perspektywa uczestnika życia – zawadiackiego młodzieniaszka płynnie wchodzącego w dorosłość oraz obserwacje ubrane w najwyższej jakości gry słowne zostają wyrzucone do “Kosha”.

W produkcji płyty po raz kolejny maczał palce barvinsky. Tym razem jednak do spółki z chłopakami z Up & Down. Wszystkie teksty są autorstwa Adiego, poligrafię przygotowała Wiktoria Chachaj.

Adi Nowak – KOSH – Tracklista

1. Kosh – prod. barvinsky, Up & Down
2. Songi i fotki – prod. Up & Down
3. Tańczyć czy patrzeć? – prod. barvinsky, Up & Down
4. PROmises – prod. barvinsky
5. Placebo feat. Dziarma – prod. barvinsky, Up & Down
6. Żółty czepek – prod. barvinsky, Up & Down
7. Luka – prod. barvinsky
8. Muah – prod. barvinsky, Up & Down
9. Dzieci we mgle – prod. barvinsky
10. C.H.W.A.Ł.A. – prod. barvinsky, Up & Down
11. Ultrafiolet feat. barvinsky
12. Buzzer beater – prod. barvinsky
Fot. główne: THEDREAMS Studio

KOSH pełen muzycznych niespodzianek już w sklepach i sieci! Mamy nowe nuty i rymy od Adiego Nowaka! Płytę KOSH zapowiadał świetny kawałek “Placebo” nagrany z Agatą “DZIARMĄ” Dziarmagowską. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →