Po przesłuchaniu tego krążka będziesz cały w skowronkach. Adi Nowak i barvinsky nadlatują z nowym materiałem.


10 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Duet wydał krążek pod skrzydłami wytwórni Asfalt Records.

Adi Novak i barvinsky nowym albumem udowadniają, że są artystami wysokich lotów. Do sieci właśnie trafił ich krążek Ćvir, który w całości pojawił się do odsłuchu na kanale YT Asfalt Records. W wersji tradycyjnej album wydany został w formie 2 CD z okładką i wnętrzem zaprojektowanym przez Marię Seweryn.

Ćvir to już drugi tegoroczny album Nowaka – w kwietniu 2017, również nakładem Asfalt Records, wydany został krążek Vafle Ryżowe. Od początku poznański raper wyróżnia się charakterystycznym stylem i wokalem, a w swoich tekstach z lekkością i humorem opowiada o problemach millenialsów. 

Naszym zdaniem Ćwir to pełen odlot. Proponujemy w piątkowy wieczór zaszyć się z ptasim mleczkiem w swojej dziupli i odsłuchać 10 nowiutkich kawałków Adiego Nowaka i barvinsky’ego.

Duet wydał krążek pod skrzydłami wytwórni Asfalt Records. Adi Novak i barvinsky nowym albumem udowadniają, że są artystami wysokich lotów. Do sieci właśnie trafił ich krążek Ćvir, który w całości pojawił się do odsłuchu na kanale YT Asfalt Records. W wersji tradycyjnej album wydany został w formie 2 CD z okładką i wnętrzem zaprojektowanym przez Marię Seweryn. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →