fot. Michał Pańszczyk

Adi Nowak jako „Adi Bravo” w kolejnym singlu z „Ogniska Niedomowego”


21 września 2021

Podziel się newsem:

Adi Nowak nie zwalnia tempa i kontynuuje promocję nadchodzącego albumu. W sieci pojawił się kolejny singiel pt. Adi Bravo, za którego produkcję wykonawczą odpowiedzialny jest Matheo. Do tej pory Ognisko Niedomowe promują jedynie dwa single.

Adi Nowak promuje Ognisko Niedomowe

Poznaniak przybrał szaty mechanika samochodowego, promując album kolejnym singlem. Adi Bravo to drugi utwór, który zwiastuje Ognisko Niedomowe. Za muzykę odpowiadają Eddie Block oraz Adash, natomiast mix i mastering to dzieło Shimza. Nad realizacją wokali oraz produkcją wykonawczą czuwał Matheo, znany m.in. ze współpracy z Tede, DGE czy Popkiem i Sobotą. Teledysk to dzieło ekipy SPICYSHOT.

Adi Nowak – Adi Bravo

Nowak wypuszcza singiel tuż po wypadku samochodowym

Dzień przed premierą singla, Adi Nowak poinformował za pośrednictwem Instagrama o wypadku samochodowym. Raperowi nic się nie stało, jednak samochód widoczny na klipie został zniszczony. Autor Ogniska Niedomowego w związku z niefortunnym wydarzeniem, wystosował specjalne oświadczenie.

Zobacz: Adi Nowak i SBM Label rozpalają Ognisko Niedomowe

Jeszcze raz potężnie wszystkim dziękuję za troskliwe wiadomości i telefony. Porszaka w połowie nei ma, ale ja cały. Mijając rozbite fury w miejscach wypadków często się zastanawiałem, jak bardzo je*anym idiotą trzeba być i się spieszyć, żeby osiągnąć takie coś. Wystarczyło poślinić trochę asfalt na niepozornie niebezpiecznym zakręcie i wpuścić tam szarego chłopaczynę z kamienic jak ja.

Kto mnie zna wie, że fiu*oprzedłużanie robię inaczej niż prędką jazdą, a nawet jakbym chciał tak, to porszak prędko nie umiał. Jechałem zwyczajnie, wpadłem w poślizg, je*łem, ogarnąłem, że żyję i zacząłem sprzątać. (…)Cieszę się, że nie spowodowałem korka ani uszczerbku na niczyim zdrowiu. Wyglądało to bardziej jak jakiś znak z niebios sugerujący mi delikatnie, żebym już to g*wno wrzucił. Wrzucam. Pozdro dla bożej opatrzoności. Planowaliśmy premierę na trochę później, ale podpinamy ją pod ten nieszczęśliwy-szczęśliwy incydent i na YouTube wlatujemy dziś. W związku z tym niezaplanowaniem, w serwisach streamingowych będzie za ileś dni. Bądźcie ostrożni

– napisał Adi Nowak na swoim instastory.

Nowak podejmie trudną tematykę na kolejnym albumie

Ognisko Niedomowe ma być albumem innym niż wszystkie w dotychczasowym dorobku Adiego. Raper poinformował o tym przy okazji pierwszego singla pt. Passe, w którym gościny występ zaliczył Czesław Śpiewa. Utwór podjął tematykę przemocy domowej i alkoholizmu, zwiastując tym samym klimat nadchodzącej płyty. Będzie to pierwszy pełnoprawny projekt pod banderą SBM Label. W 2020 roku poznaniak opublikował w warszawskiej wytwórni Nienajseksowniejsze EP, które oddał słuchaczom za darmo w ramach prezentu. Wcześniej Adi Nowak związany był z Asfalt Records, gdzie wydał wszystkie dotychczasowe albumy. Współpracę z wytwórnią Tytusa zakończyła płyta pt. Kosh. Premierę Ogniska Niedomowego zaplanowano na 22 października.

Nigdy obszernie się nie wypowiadałem na temat moich rodzinnych relacji, bo zawsze wydawało mi się to nikogo nieobchodzącym, tanim graniem na emocjach, więc w tym temacie było co najwyżej kilka drobnych wzmianek. Dzisiaj, gdy czuje się jako tako wyterapeutyzowany, czuję, że mogę Wam coś o nich napomknąć w formie, która wydaje mi się atrakcyjna. Atrakcyjniejsza niż ta “na autentycznie smutno”. Bywa ona kontrastująca z treścią, specyficznie zdystansowana i prześmiewcza. Ktoś mógłby odebrać jako robienie sobie jaj z problemu przemocowego domu, z którym, mogę nie sprawiać wrażenia, abym miał kiedykolwiek do czynienia.

Znam go jednak dobrze. Wiem, że w naszym kraju nadal jest bardzo powszechny. To z czym do Was dziś przychodzę jest próbą zwrócenia na niego uwagi i jedną z moich metod radzenia sobie z nim. To jednocześnie singiel zwiastujący mój najważniejszy album, który jest o mojej ucieczce ze złego domu, konsekwencjach dorastania mojego przypadku pod jego dachem i poszukiwaniu czegoś na kształt lepszego

– napisał Nowak w związku z premierą pierwszego singla.

Adi Nowak feat. Czesław Śpiewa – Passe

Adi Nowak nie zwalnia tempa i kontynuuje promocję nadchodzącego albumu. W sieci pojawił się kolejny singiel pt. Adi Bravo, za którego produkcję wykonawczą odpowiedzialny jest Matheo. Do tej pory Ognisko Niedomowe promują jedynie dwa single. Adi Nowak promuje Ognisko Niedomowe Poznaniak przybrał szaty mechanika samochodowego, promując album kolejnym singlem. Adi Bravo to drugi utwór, który […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →