Kacper Dudziak

SBM Label z ogromnym wynikiem na YouTubie. Wytwórnia wypuszcza nowości


26 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

SBM Label nie zatrzymuje się ani na chwilę. Chwilę po swoim historycznym osiągnięciu zaprezentował nowy okolicznościowy utwór.

Wciąż bez wymeldowania

Nie ma wątpliwości co do tego, że wydawnictwo SBM Label zdominowało dyskurs świata polskiego rapu na początku 2022 roku. Stało się tak za sprawą drugiej edycji Hotelu Maffija, której odbiór – jak sądzimy – zaskoczył nawet samą wytwórnię. Słuchacze pochłaniali kolejne utwory, nie omijali wlatujących vlogów, a statystyki rosły jak szalone. Zresztą włodarze powiedzieli już o tym wiele niecały tydzień temu, prezentując twarde liczby:

Gdy 25 stycznia pojawiła się informacja, że cały nakład wersji deluxe materiału już się skończył, mogło się wydawać, że teraz przyszedł czas na ruchy niezwiązane z wiadomym przedsięwzięciem. A tu niespodzianka – w cieniu wielkich rzeczy pojawił się kolejny ważny powód do świętowania i został on szybko połączony z dopiero co zakończonym projektem. Już wiadomo, że ku uciesze licznych odbiorców.

SB Maffija – Wiatr wielkich zmian (SBM Label)

Nowość i osiągnięcie

Zdążyliśmy już przyzwyczaić się do tego, że polskie rymy i bity są mocne nie tylko na Spotify, ale także na YouTubie. Są jednak pewne progi, które przekraczają nieliczne marki związane z tym środowiskiem – i tak się właśnie stało. SBM Label może pochwalić się trzema milionami subskrybentów w drugim ze wspomnianych serwisów. Co ciekawe ponad pół miliona więcej obserwujących ma Step Records, lecz wydaje się, że wytwórnia Solara i Białasa nie stoi na przegranej pozycji w tym korespondencyjnym wyścigu.

Jak można się było spodziewać, z tej okazji opublikowano na kanale nowy kawałek. Chodzi o 2kcal, w którym oprócz pozostających w stałym składzie wydawnictwa raperów pojawił się również Nypel. Utrzymany w czerni i bieli teledysk dopełnia muzykę, a po zaledwie godzinie od wypuszczenia numer ma ponad 100 tysięcy wyświetleń. Movement? Oczywiście, że tak.

SB Maffija – 2kcal (SBM Label)

Droga się nie kończy

Jeśli już przesłuchaliście podlinkowany wyżej kawałek, to już wiecie, że nie ma w nim kilku kluczowych graczy labelu. Czy to niedopatrzenie? Wygląda na to, że nie. Żeby nie dublować doniesień – zachęcamy was do przeczytania wpisu SBM Label, który sporo wyjaśnia, ale i zostawia z ciekawością.

Hotel Maffija 2 bez dwóch zdań przyczynił się do znaczącego i jednocześnie rekordowego przyrostu subskrypcji na naszym kanale. Wczoraj licznik wskazał 3 miliony, a my ze względu na zaangażowanie w projekt nie zdążyliśmy odpowiednio przygotować się na tę chwilę. Postanowiliśmy więc przedłużyć akcję w Warszawie i stworzyliśmy nowe utwory, które wejdą w skład Hotelu Maffija 2 (3 000 000 Deluxe). Zaczynamy celebrację!

SBM Label nie zatrzymuje się ani na chwilę. Chwilę po swoim historycznym osiągnięciu zaprezentował nowy okolicznościowy utwór. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Wciąż bez wymeldowania Nie ma […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →