Piotr Tarasewicz

Kościół pw. Bedoesa SBM na mapach Google i w kalendarzu gminy Lipka


03 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kościół pw. Bożego Miłosierdzia w Łąkiem został przemianowany przez internautów na Kościół pw. Bedoesa SBM i pod taką nazwą trafił do specjalnego kalendarza.

Kościół pod wezwaniem Bediego

Kościół pw. Bedoesa SBM na mapach Google i w kalendarzu gminy Złotów
źródło: Google

Internauci dopuścili się niewinnego żartu i zmienili w mapach Google nazwę kościoła w Łąkiem – z Kościoła pw. Bożego Miłosierdzia na Kościół pw. Bedoesa SBM. I nie byłoby w tym nic takiego, gdyby nie fakt, że nie zostało to zauważone przez miejscowy Urząd Gminy i… pod taką nazwą kościół znalazł się w regionalnych kalendarzach wydrukowanych w tysiącach egzemplarzy.

Przeczytaj także: Bedoes został ambasadorem gry „FIFA 22”

Łąkie, od lewej sklep spożywczy Wanda Klimek, następnie budynek mieszkalny i po prawej rzymskokatolicki kościół pw. Bedoesa SBM 2020

– głosi kalendarz w trzech językach .
Bedoes
Kościół pw. Bedoesa SBM na mapach Google i w kalendarzu gminy Złotów

Co poza tym słychać u Borysa? Niedawno okazało się, że wystąpi w serialu Wilk, ale nie wiemy jeszcze, w jaką dokładnie rolę się wcieli. Zaczął także grać w FIFĘ 22 jako Youtuber. Jakiś czas temu uzyskał również swoje pierwsze diamentowe wyróżnienie za płytę Opowieści z Doliny Smoków. Choć być może nie posiada jeszcze rzeczywiście parafii pod swoim wezwaniem, to jednak ma na koncie całkiem imponujące sukcesy! Czekamy na jego oficjalny komentarz w tej memicznej sprawie. Będziemy Was informować na bieżąco!

Bedoes & Lanek – TOA$T /

Kościół pw. Bożego Miłosierdzia w Łąkiem został przemianowany przez internautów na Kościół pw. Bedoesa SBM i pod taką nazwą trafił do specjalnego kalendarza. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Kościół pod […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →