Piotr Tarasewicz

Kościół pw. Bedoesa SBM na mapach Google i w kalendarzu gminy Lipka


03 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kościół pw. Bożego Miłosierdzia w Łąkiem został przemianowany przez internautów na Kościół pw. Bedoesa SBM i pod taką nazwą trafił do specjalnego kalendarza.

Kościół pod wezwaniem Bediego

Kościół pw. Bedoesa SBM na mapach Google i w kalendarzu gminy Złotów
źródło: Google

Internauci dopuścili się niewinnego żartu i zmienili w mapach Google nazwę kościoła w Łąkiem – z Kościoła pw. Bożego Miłosierdzia na Kościół pw. Bedoesa SBM. I nie byłoby w tym nic takiego, gdyby nie fakt, że nie zostało to zauważone przez miejscowy Urząd Gminy i… pod taką nazwą kościół znalazł się w regionalnych kalendarzach wydrukowanych w tysiącach egzemplarzy.

Przeczytaj także: Bedoes został ambasadorem gry „FIFA 22”

Łąkie, od lewej sklep spożywczy Wanda Klimek, następnie budynek mieszkalny i po prawej rzymskokatolicki kościół pw. Bedoesa SBM 2020

– głosi kalendarz w trzech językach .
Bedoes
Kościół pw. Bedoesa SBM na mapach Google i w kalendarzu gminy Złotów

Co poza tym słychać u Borysa? Niedawno okazało się, że wystąpi w serialu Wilk, ale nie wiemy jeszcze, w jaką dokładnie rolę się wcieli. Zaczął także grać w FIFĘ 22 jako Youtuber. Jakiś czas temu uzyskał również swoje pierwsze diamentowe wyróżnienie za płytę Opowieści z Doliny Smoków. Choć być może nie posiada jeszcze rzeczywiście parafii pod swoim wezwaniem, to jednak ma na koncie całkiem imponujące sukcesy! Czekamy na jego oficjalny komentarz w tej memicznej sprawie. Będziemy Was informować na bieżąco!

Bedoes & Lanek – TOA$T /

Kościół pw. Bożego Miłosierdzia w Łąkiem został przemianowany przez internautów na Kościół pw. Bedoesa SBM i pod taką nazwą trafił do specjalnego kalendarza. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę […]

120 MINUT Z ŻYCIA! O.S.T.R. + GOŚCIE!

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →