Igor Połaniewicz

Bedoes został aktorem? Raper w zwiastunie serialu „Wilk”


15 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Do sieci trafił zwiastun nowego serialu Canal+ zatytułowanego Wilk. Występują w nim Agata Kulesza, Grzegorz Damięcki oraz… Bedoes. Sprawdź.

Wilk – nowy serial od Canal+

Canal+ zapowiada nowy miniserial młodzieżowy zatytułowany Wilk. Jego reżyserem jest debiutujący 24-letni Jan Dybus. Za produkcję odpowiadają członkowie grupy Papaya FilmsKacper Sawicki i Michał Wojciechowski. Jak możemy przeczytać w opisie serialu:

Jedna impreza nieoczekiwanie zmieni życie nastoletniego Tymona, komplikując jego relacje z bliskimi. Tymczasem wokół wszystkich narasta realne zagrożenie wynikające z fali społeczno-politycznych napięć. Ludzie masowo wychodzą na ulice. Chłopak i jego żyjący we własnym, hermetycznym świecie przyjaciele, muszą zdecydować, czy postawa biernych obserwatorów zmieniającej się na ich oczach rzeczywistości im wystarcza. W rolę Tymona wcielił się znany z polskiego slashera – „W lesie dziś nie zaśnie nikt” oraz „W głębi lasu” – Sebastian Dela. W serialu zagrały też Wiktoria Supryn, Weronika Dzierżyńka oraz raper Borys „Bedoes” Przybylski, dla którego jest to debiut aktorski. Obok młodych aktorów, pod okiem młodego 24-letniego reżysera zagrały gwiazdy polskiego kina – Agata Kulesza, Magdalena Boczarska i Grzegorz Damięcki oraz Grzegorz Małecki.

NOWY MINISERIAL WILK | CANAL+ | PAPAYA FILMS | Oficjalny zwiastun

Bedoes został aktorem

Wyjątkowo ciekawym faktem jest obecność w obsadzie Bedoesa, dla którego będzie to pierwsze doświadczenie aktorskie. Póki co nie wiadomo, w jaką postać się wcieli, ani jak duża będzie jego rola w Wilku, natomiast występuje on w zwiastunie. Bedoes podąża więc drogą wielu kolegów z branży m.in. Safula, Soboty, Popka czy Winiego, którzy spróbowali swoich sił jako aktorzy.

Do sieci trafił zwiastun nowego serialu Canal+ zatytułowanego Wilk. Występują w nim Agata Kulesza, Grzegorz Damięcki oraz… Bedoes. Sprawdź. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →