„Zapraszam Do Życia” – Karwan prezentuje kolejny singiel ze „Wschodu Końca”


16 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Karwan, niekwestionowana legenda polskiego podziemia kontynuuje promocję swojego nowego krążka. Dziś w nocy, do sieci wleciał kolejny singiel ze Wschodu Końca, w którym słyszymy Benito z Tuzzy.

Forza Karwan!

Zapraszam do Życia, to kolejny po Wschodzie Końca singiel zapowiadający długo wyczekiwane wydawnictwo Karwana – niekwestionowanej legendy polskiego hip-hopowego podziemia. Album ukaże się nakładem GUGU, wytwórni założonej przez Szpaka, co wywołało niemałe zaskoczenie wśród fanów reprezentującego Ostrołękę Karwana.

Karwan feat. Szpaku – Wschód Końca

Jednakże, obecność rapera w GUGU nie była jedynym zaskoczeniem. KRW, który na swoim koncie ma między innymi udział na legendarnym Materiale Producenckim Quiza, kojarzony był głównie z klasycznym, oldschoolowym brzmieniem.

Tymczasem, zarówno tytułowy singiel Wschód Końca z gościnną zwrotką Szpaka, jak i najnowsze Zapraszam do Życia z udziałem Benito z Tuzzy, to na wskroś nowocześnie brzmiące numery. Muszę przyznać, że gdy dowiedziałem się, że kolejnym gościem Karwana będzie Benito to miałem pewne obawy, całkowicie nieuzasadnione. Podobne odczucia towarzyszyły mi przy pierwszym singlu z udziałem Szpaka i tam takie połączenie się sprawdziło, więc dlaczego inaczej miało być tym razem?

Zaproszenie przyjęte

Pomimo tego, że członek Tuzzy reprezentuje całkowicie odmienny, awangardowy wręcz styl rapowania, numer jest bardzo przyjemny w odbiorze, a agresywna, pełna technicznych fajerwerków nawijka Karwana, w połączeniu z mamroczącym stylem Benito sprawdza się aż miło. Dowodzi to także tego, że dla takiego weterana jak Karwan, szybszy bit nie stanowi żadnego problemu.

No właśnie, skoro jesteśmy już przy bicie, to warto wspomnieć, że za podkład do najnowszego singla odpowiada NOCNY. Natomiast jeżeli chodzi o cały krążek, to Karwan zaprosił do współpracy najlepszych producentów młodego pokolenia.

Karwan feat. BENITO TUZZA – Zapraszam do Życia

Premiera Wschodu Końca zapowiedziana jest na luty 2021 roku. Oczywiście dostępny jest już preorder wydawnictwa, który możecie zamawiać ze strony gugushop.pl. Natomiast dokładną datę premiery mamy poznać już wkrótce.

karwan-okladka
Karwan – Wschód Końca – okładka albumu

Karwan, niekwestionowana legenda polskiego podziemia kontynuuje promocję swojego nowego krążka. Dziś w nocy, do sieci wleciał kolejny singiel ze Wschodu Końca, w którym słyszymy Benito z Tuzzy. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →